Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mièrt nem szárad meg a lámpámb...

Mièrt nem szárad meg a lámpámban a zselè? CN builder white gel. 24/48 watt uv/led lámpáim vannak ès csak mostanában vettem èszre hogy nem kötnek meg egyes anyagok benne. Túl vastagon viszem fel a második rèteget?

Figyelt kérdés
Múlt nap a fehér rubber baset sem szárította meg. Most is èszre sem vettem volna hogy nem kötött meg. Teljesen jónak tűnt aztán leszedtem es láttam hogy az első vèkony rèteg nem kötött meg rendesen pedig 120 másodpercig bent volt az is a második rèteg pedig legalább 3 percet

2021. jún. 17. 01:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen lámpa pontosan? Mit jelent, hogy nem kötött meg?
2021. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csövet kell cserélni benne!
2021. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem hiszem hogy valami nagyon jó lámpa lenne...uv/led sunone lámpa
2021. jún. 17. 21:40
 4/13 A kérdező kommentje:
Mikor szedtem le a legalsó rètegben egy ponton rendesen folyós volt a zselè
2021. jún. 17. 21:41
 5/13 anonim ***** válasza:
A sunone lámpa teljesen jó, itthon is azt kapod, csak a márkajelzés más. Lehet, hogy régi a lámpa, ideje lecserélni
2021. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Decemberben tanultam ki akkor vettem meg. Ezèrt nem èrtem mi lehet a baja
2021. jún. 17. 22:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden led ég benne?
2021. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen mind èg benne. Annyi hogy egyszer volt hogy kicsit megzavarodott es állandóan világított aztán megjavult. 2 lámpám van ès ez èrezhetően erősebb a másiknál. De a többi dolgot megszárítja. Más zselèvel sem volt mèg problèma. Utána is átcsináltam cover refill zselèvel az megkötött benne
2021. jún. 18. 02:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak ez a white zselè meg egy fehèr base... Attól mèg használható vagy inkább ne használjam? A cover refill zselènèl èreztem is hogy rendesen meg köt a white zselènèl nem. De gondoltam más a zselè.
2021. jún. 18. 02:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Melyik builder white?
2021. jún. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!