Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mièrt nem szárad meg a lámpámb...

Mièrt nem szárad meg a lámpámban a zselè? CN builder white gel. 24/48 watt uv/led lámpáim vannak ès csak mostanában vettem èszre hogy nem kötnek meg egyes anyagok benne. Túl vastagon viszem fel a második rèteget?

Figyelt kérdés
Múlt nap a fehér rubber baset sem szárította meg. Most is èszre sem vettem volna hogy nem kötött meg. Teljesen jónak tűnt aztán leszedtem es láttam hogy az első vèkony rèteg nem kötött meg rendesen pedig 120 másodpercig bent volt az is a második rèteg pedig legalább 3 percet

2021. jún. 17. 01:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Renewed van az üvegère írva
2021. jún. 19. 00:19
 12/13 A kérdező kommentje:
Már próbáltam baby boomerhez is használni a cover megkötött benne de a white az nem
2021. jún. 19. 01:30
 13/13 anonim ***** válasza:
A renewed white nagyon pigmentált zselé, érdemes több vékony rétegben használni.
2021. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!