Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a tarkómra tetováltatok...

Ha a tarkómra tetováltatok egy szivet az fáj?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a link a képhez hogy nagyjából tudjátok miről van szó (:


2010. aug. 26. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
xD persze hogy fáj hát egy tűvel csinálják :D De nem sokáig mert pici. amúgy ez nagyon édes tetkó *.*
2010. aug. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem a pasim (neki is van tetkója) azt mondta olyan mintha 2 szúnyog egyszerre megcsípne :D

Jah egyébként tényleg édes (: nem is kell nagyobb csak kipróbálnám milyen meg olyan jón néz ki (: *-* köszi a választ de még kérnék (:

2010. aug. 26. 00:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, neked mennyire érzékeny a bőröd, illetve milyen a fájdalomtűrő képességed.

Nekem szinte egyáltalán nem fájt a tetoválás, sőt, még élveztem is. :D

De ahogy az első mondta, egy ilyen apró minta esetében mindenképp simán ki lehet bírni, gyorsan el fog készülni.

2010. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Nekem szinte jól esik... :)

Kinek mekkora a fájdalom küszöbe...

2010. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huhh (: meg nyugodtam (: mert azért én bírom a fájdalmat ugy ahogy (: és holnap varrnak. > < :D

Köszönöm a kommenteket (: Pus♥

2010. aug. 27. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!