Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van, hogy ha...

Mennyi esélye van, hogy ha arra a helyre tetováltatok, észreveszik itthon? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]

18. szülinapom körül akarok oda tetkót

17L

És nem kérek olyan megjegyzéseket, hogy megunom, gondolja meg. Köszönöm!


2011. jún. 13. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
57% az esély rá
2011. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

anyádék nem hiszem, hogy észrevennék ott, persze attól is függ rohangálsz-e otthon bugyiban. max strandon, de egy frabciabugyi eltakarja.

szóval szerintem ha ügyelsz rá nem veszik észre.

2011. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan nagylány vagy, hogy tetkót csináltatsz, lehetne pofád szólni erről otthon
2011. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

18 éves kor alatt a tetoválást csak szülői beleegyezéssel csinálják meg. Gondolom, le..od, aláhamisítod.

Attól függ, ha többé nem mész a családoddal nyaralni, strandra, és nem mutatkozol előttük világos nadrágban, szoknyában, akkor nem veszik észre.

Arra találj ki valami hihető magyarázatot, miért nem fürdesz két hétig, miért nem mész idén strandra, napozni, szoláriumba, úszni, és mitől vannak színes, ragacsos, krémes trutyik egy hétig a ruháidon.


Nem megunni fogod, hanem megutálni.

Te se leszel mindig 17 és 50 kg. (Hasrapacsi írtam a súlyt, természetesen.) Na: ott fog először a bőröd szétszakadni és meglöttyedni, aztán a felkarodon.


Akkor csináltass oda tetkót, ha már képes vagy legalább a szüleid előtt felvállalni, és akkor is max. olyat, ami eltűnik idővel. Lesz is, meg nem is.

Így talán az őseid is belemennek, hogy "nem torzítod el a tested egy életre", hanem mire benő a fejed lágya, addigra már nem látszik a tetoválás.

2011. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a negyedik válaszadónak igaza van. de amúgy ne menj a szüleiddel strandra és nem tudják meg. : )
2011. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

nah, megjött az anti-tetoválás testvédő kommandó.

nekem is van, na bumm. mi változott? semmi.

kötelező löttyedtnek és dagadtnak lenni? nem hiszem. amúgyis egy tetováló részletesen elmondja, hogy hová érdemes, hová nem. javaslom tőle kérj bővebb tájékoztatást.

ha elmúlt 18 azt csinál, amit akar. én nem is értem miért hiszi mindenki azt, hogy egy tetoválás első lépés a teljes züllés felé. pont ugyanolyan vagyok, mint előtte, minő meglepő.

mellesleg én konkrétan lesz@rom, hogy hogy néz ki, mikor 90 leszek, mert én nem azzal töltöm az életemet, hogy öreg koromra készülök. van egy olyan érzésem, hogy a ráncos fenekemen nem sokat rontana egy ráncos, régi tetkó. meg különbenis, ki a fene fogja azt nézegetni? sajnálom azt a maradi, besavanyodott embert, aki csak ezt látja. javaslom neki tanuljon meg kötni!

2011. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előttem szólóval.

Amúgy nekem is van kettő (lesz még több is...)

Egyébként majdnem 70 kg vagyok, de többnyire olyan helyekre tetováltattam, ahol kevésbé látványos a változás, ha hízok/fogyok.

Az meg, hogy hogy fog kinézni X éves koromban... majd olyan ruhákat hordok, hogy ne látszódjon, de a bőr, ha ráncos, mert öreg az ember, az amúgy sem szép, tök mind1, hogy van-e rajta tetoválás, vagy sem.

2011. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

érdekes, én még nem hallottam, hogy a tetováló kért volna szülői beleegyezést. ezt még csak az ilyen nagyon testdíszítés ellen kampányolóktól hallottam, sehol máshol. egy szalonban sem láttam még "18 éven alattiak szülői engedélyei" mappát. amúgy meg sajnos az emberek többsége nem megfelelő körülmények között, valamit is tudó művészekkel tetováltat sajnos....azt meg hagyjuk is, hogy milyen eszközökkel... tehát Frenkye szomszéd panelban a 8.on nem hiszem, hogy nagyon törődne ezzel.

Amúgy meg az is igaz, hogy szerintem jobban jársz, ha felvezeted otthon. Nekem is van 2 tetoválásom, nem lesz több, nagyok és látványosak, de ha már öreg leszek, nem fogok, és most sem hordok hátat nem elfedő ruhát. a bokám az látszik, de ez ugyan úgy hozzám tartozik, mint egy anyajegy. nincsen ezzel semmi gond. azzal van, ha nem szabad ezt vállalni. akkor már várj vele egy kicsit, egész életedben rajtad lesz, lesz még bőven időd viselni.

2011. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mi olyan nehéz abban, hogy elmondod otthon?

Én (igaz 22 évesen), csak bejelentettem, hogy lesz.Ha 14 lennél, még oké, de 18 évesen akarod csinálni, nem?

Amúgy szerintem nem a legjobb helyet választottad, én takarható és nem "hízós" helyre rakattam (és a többit is olyanra fogom).

Mondjuk ha ott tetszik, lelked rajta, mindenkinek más.

Mit szeretnél amúgy?(ha nem titok?)

2011. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább mondd el, a legjobb családban is megesik, hogy egymásra nyitnak az emberek, vagy nyaralás, stb, aztán lesz balhé. Egyszerűbb elmondani, ha már elég felnőttnek érzed magad. Szóval sztem nem sok esélye van.

A hely viszont elég szar, nem 90 éves korodra lesz ronda, hanem ha ülőmunkát végzel, gyereket szülsz, vagy szimplán meghízol, fogamzásgátlótól, stb, akár pár év múlva. Akkor meg még gondolom mennél strandra, meg lenne kinek mutogatni.

2011. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!