Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még híznom...

Mennyit kéne még híznom ahhoz, hogy a pipaszár lábam szép nőies legyen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami izmos, inkább olyan kis pálcika. Mostanra összekaptam magam, 54 kg vagyok 168 cm-hez, de a lábam nem tetszik. Nejlonharisnyában, magassarkúval nagyon jól néz ki, de natúr borzalmasan ronda. Kiugró a térdem és a lábszáram teljesen elvékonyodik. Voltam 42-43 kg is, akkor sokkal csúnyább és soványabb volt a lábam, de most se tetszik.

Lehet, hogy olyan vagyok, mint nagyapám, aki akármennyit hízott, pipaszár lábai maradtak?

Mindenhova biciklivel megyek, szóval sporttól nem lesz több izmom.



2021. jún. 22. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

a lábszár formásításához alapvetően izmosítás kell, a hízástól legfeljebb oszlopszerűre vastagodnának.

a helyedben másféle sportokat is kipróbálnék, mert a biciklizés sem dolgoztat egyformán minden lábizmot, de ha más sem használ, akkor ez ennyi volt.

2021. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Lehet adottság is.

54 kg a 168 cm-hez nem rossz!

2021. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem főleg adottság. 167/52 vagyok, vékony, sportos, de a vádlim és a bokám vastag. Vagy hasonló magassággal 70 kilós barátnőm, két ujjal átérem a bokáját, és a vádlija is fele akkora, mint nekem. A vékony sokkal szebb, inkább örülj neki.
2021. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Hallottál már edzésről?
2021. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én edzőteremben nem égetem magam, de nem elég az, hogy mindenhova tekerek? Iszonyú erős lábmunka, hegynek fel is kell mennem.
2021. jún. 23. 02:22
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Súlyzós edzés.
2021. jún. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A biciklit felejtheted is el!!

Mikor én kezdtem testépíteni az edzőm azonnal leállított, és csak kizárólag

a guggolást mondta , hogy csináljam rendszeresen és nagy súlyokkal keveset mert akkor tömeget, azaz vastagságot tudsz növelni.

Nejlonharisnyában már izmosabban jobban néz ki nekem is, vékonyan nem tetszett benne.

F.40

2021. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm 7-es, akkor guggolgatok.:)

Azért a biciklit nem felejtem el, mert szinte mindenhova azzal megyek, nem tudok vezetni.

Amúgy tényleg hordasz nejlonharisnyát férfi létedre?:D

2021. jún. 23. 17:25
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Ne "guggolgass", mert az nulla.


Guggolás, kitörés először saját testsúllyal, majd nagy súlyokkal.

2021. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De mégis mennyit? Naponta hányszor?
2021. jún. 23. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!