Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viseljek, hol vásároljak,...

Mit viseljek, hol vásároljak, hogy ne legyen annyira feltûnô a pipaszár lábam?

Figyelt kérdés
Alkatilag nagyon vékony vagyok, örököltem az ôsöktôl. Nemcsak a lábszáram extrém vékony, hanem a combom is, hosszúak a lábaim. Minden cipô patának néz ki rajtam, a most divatos nadrágok mind hülyén néznek ki rajtam, mert rámfeszülnek. Mit tehetnék?
2018. máj. 15. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ha lany vagy akkor orulj neki, vekonynak lenni jo!
2018. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú vagy, hordjál picit bővebb nadrágokat; ha lány vagy, akkor hosszú szoknyákat, ruhákat, vagy ezeket a mostanában mindenhol kapható bővebb lenge nadrágokat.
2018. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, bocsi, ez lemaradt :-) de azok a bô nadrágok nem furák? Legalábbis nekem mindig megakad a szemem az olyan lányokon, akik ilyet hordanak. És nem pozitívan...
2018. máj. 15. 19:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsô válaszolónak... 12 éven át cikizett az egész osztály, hogy milyen sovány vagyok. Tudod, valakire azt mondani, hogy kövér, vétek, slde valakit lesoványozni természetes dolog. Soványnak lenni sem jó. Pl. számunkra nem sok öltözetet lehet találni... Sokszor az xs méret is nagy.
2018. máj. 15. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nézel furán azokra, akik nem az egyentapadósgatyát hordják, mert annyira hozzá szoktál, gondolom eddig te is azt hordtad. De hidd el, hülyébben néz ki, ha az alkatodhoz nagyon előnytelen ruhák vannak rajtad, mintha nem követnéd feltétel nélkül mindenáron az összes divatirányzatot. Nekem sem állnak jól a feszes gatyák, leggingsek, hát nem hordom, mert szarul néz ki, na. Viszont szerintem nagyon is jól, nőiesen tud kinézni egy bővebb nadrág szűk felsővel, vagy mondjuk egy lenge maxiruha. Ne erőltesd azt, ami nem neked való, hidd el, te is jobban fogod érezni magad.
2018. máj. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!