Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » IPL szőrtelenítő bevált?

IPL szőrtelenítő bevált?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után használ?

Vettem egy lescolton t009 nevű gépet a wish-ről, wan aliexpresszen is, majd írok tapasztalatokat, addig is írhattok.

Két fej van hozzá, a sárga a szőrtelenítő, a piros elvileg valami bőrfiatalító..



2021. júl. 1. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Nekem bevált
Nem vált be
11 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált (Philips márkájú), 2 hónap után már látványos volt az eredmény. Én wish-ről biztos nem mertem volna venni, vannak fenntartásaim az ottani termékek megbízhatóságával. Szóval ha ez nem is jön be, ne annak könyveld el, hogy az ipl-es szőrtelenítés nem működik.
2021. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenhol működött csak intim részen nem.

Wishről ilyet ne rendelj.

2021. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem szabad túl olcsó venni mert a minősége bánja. Gondolom a tiéd sokkal kisebb teljesítményű tehát amíg a Philips-el 2 hónap után eredmény látsz addig a tiéddel sok hónap kell majd. De ne legyen igazam és legyen eredményes, csak ne lepődj meg ha nincs hamar eredmény. Garancia sincs rá..

Arcodon csak akkor szabad használni ha van hozzá szűrő vagy szemüveg. Erre figyelj mert a szemedet is károsíthatja. A drágább gépekben beépített szűrő van.

2021. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Női arcon használható elvileg, de férfin nem. Ennek az oka ismeretlen.
2021. júl. 2. 18:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ilyet még nem hallottam. Olyat igen higy túl sötét bőrön és túl világos tehát szőke vagy vörös szőrzetél nem működik. De szerintem mindegy a használója neme.
2021. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pedig nem mindegy arcon, de nekem mondjuk arcra jó mert nő vagyok csak nő a bajszom is ez a baj xd De a barátom már nem használhatná arcra pedig részben akarta.
2021. júl. 3. 14:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem furcsa volt ezért rákerestem és tényleg van ilyen. A Braun honlapján ezt találtam:


"Férfiak is használhatják?


A férfiak válltól lefelé (mellkason, háton, karon, hason, lábon) használhatják a Braun Silk-expert Pro készüléket. Ne használja arcon, nyakon és a nemi szervek területén. Nem egyenletes eredményhez vezethet, ha férfiak szakállon, arcszőrzeten használják a készüléket."

Végülis nem történik baj csak lehet hogy nem lesz egyenletes az eredmény. Ráírták mert ők nem vállalják ezért a felelősséget.

2021. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lumea van, elégedett vagyok vele. Nyaktól lefelé gyakorlatilag minden testrészen használom.

N

2021. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja így már értem :)
2021. júl. 3. 20:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Barátnőm is olyat használ, neki tetszik vagyis neki bevált
2021. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!