Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Notino eredeti parfümöket árul?

A Notino eredeti parfümöket árul?

Figyelt kérdés
tavaly télen rendeltem egy hugo boss bottled intense parfümöt,de a tartóssága nagyon gyenge.Nem ismertem ezt a parfümöt,szóval nem tudom hogy alapból ilyen a tartóssága,vagy hamis.Az üvegén lévő kódot beírtam egy parfüm ellenőrző oldalon,az azt írta hogy eredeti.Sokan ugyan ezt írták,hogy használtak egy parfümöt előtte és még másnap is érezni lehetett,és a notino-ról rendelt meg csak 1-2 órán át tartott.Szeretnék most rendelni egy parfümöt,de nem tudom hogy merjek-e notino-ról rendelni.Azért választottam a notino-t,mert tv-be is reklámoztak,és úgy gondoltam hogy biztos eredeti patfümöket árulnak,ha benne vanak a tv-ben,de a sok negatív komment elbizonytalanított.Tudtok megbízható webshopokat ajánlani,ami normál áron adja a parfümöket,nem 20 ezerrel drágábban mint a douglas?

2021. júl. 3. 02:57
1 2
 1/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
77%
A Notino komoly üzlet, szerintem nem kell félned.
2021. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Én amit rendeltem még este is érezni,de én policet használok,nekem bevált. Főleg hogy 20ezer helyet 3500ért tudtam megvenni.
2021. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
A police parfümök sosem voltak 20.000ft ok.
2021. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
[link] sose mi??????
2021. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Eddig 3 parfümöt rendeltem tőlük, kettő tartóssága teljesen megfelelt, egynek viszont elmegy az illata könnyen, de sajnos az eredeti is ilyen, legalábbis parfümériában próbált teszter alapján.
2021. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Sok parfümöt rendeltem már tőlük: JPG Le Male Le Parfume, Dior Homme Intense, Versace Eau Fraiche, Versace Dylan Blue, Versace Pour Homme, Prada Luna Rossa Black/Carbon, Viktor&Rolf Spicebomb Extreme.


Mindegyik eredeti volt. Csak akciósan rendelem őket, akkor nagyon megéri :D Gyakran adnak ajándékokat is a parfümök mellé. Nekem így lett már egy utazó táskám, ajándék 10ml-s mini parfümök új szériákból, stb...

2021. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Több parfümöt rendeltem már. De most a stronger with you absolutely-val, amit 21ezerért árulnak (100ml), bajom van. A Douglesben a tester sokkal nagyobb hatósugarat adott és minimum 6 óráig rajtam volt. Ez amúgy is egy olyan parfum ami nem bőr közeli illat és nagy hatósugárban tart legalább 3 óráig és a tartóssága 7,8 óra. De amit küldtek, kicsi hatósugarú volt és 1 óra után nem éreztem már semmit. Nem is az hogy legalább kicsit éreztem volna, konkrétan semmit nem éreztem. Kicsit elszomorító, mert már rendeltem több mint 15 drágább parfümöt tőlük és soha nem volt egyikkel sem problémám :( Szerintem megbizhato bolt egyébként. De sajnos ebbe bele futottam. Megy vissza, aztán ha nem küldik vissza a pénzt akkor fogyasztóvédelem. Majd megírom mi volt.
2021. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos én ugyan így jártam a boss bottled intense-el. Fújok magamra 5-6 fújást, és mire beérek a munkahelyemre(5perc) már nem érzek semmit belőle. 1-2 óra elteltével, ha megszagolom pl a csuklóm, még ott se érzek belőle semmit.
2021. szept. 16. 23:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy azért nem érzed mert megszokod vagy rossz helyre fujsz.

5 perc alatt még egy 600ftos "parfüm" - nek sem megy el az illata.

2021. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


Nem eredeti parfümöket árulnak. Hazudnak amikor azt állítják, hogy hivatalos partnerektől származnak a termékeik. Krémmánián ezt leírtam az előbb. Versace ügyfélszolgálattal beszéltem a mai nap folyamán és megerősítették hogy a notino nem hivatalos partnerük. A fórumon, az email-t kép formájában csatoltam. Ellenben a Douglas a hivatalos partnerük. Most fürödtem be a notinonál az utóbbi 2 hétben 3 parfümmel is. Stronger with you absolutely, semmi illat, higított, hamisítvány. Versace Dylan blue és Pour Homme ugyanez. Absolutely-nak visszakaptam a pénzét. A Versace parfümöket a héten viszem vissza. Szép napot!

2021. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!