Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akik mindig illatosak!...

Lányok, akik mindig illatosak! Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Én is fürdök rendesen, hajat mosok rendesen, mindenfélével próbálkoztam, de pár óra és semmi, főleg nyáron. Ti mit csináltok, hogy illatosak tudtok maradni? Illatos testápolóval próbálkoztam mostanság, egy fokkal javított de még mindig nem az igazi.

2021. júl. 3. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként te saját magadon nem érzed az illatot, hamar hozzászokik az orrod. Nekem szokták mondani, hogy jó az illatom, pedig én egyáltalán semmit nem érzek, miután elpárolgott a parfüm, amit magamra fújtam.
2021. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Vagy újra fújkálják magukat, vagy erősebb parfümöt használnak.

Amúgy pl. a ruhán/hajon tovább ot marad az illat, mint a bőrön.

2021. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Parfüm. Ilyen egyszerű.

Anno tiniként előttem is rejtély volt, hogy egyes osztálytársnőim illatát miért lehet már azelőtt érezni, hogy beléptek a terembe.

Azóta függő vagyok, és van jópár a kollekciómban.

Szóval, a kulcs egy jó minőségű parfüm. Nem kell feltétlenül méregdrágának lennie, de legyen legalább EDP. Már néhány Victoria’s Secret testpermet is van, ami brutálisan tartós és nagyon jó, erőteljes illata van.

2021. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

7!’

A 4-es arra gondolt, hogy buzzanccs vagy.


Kérdező!

A ferromonok is közrejátszanak , van akinek kifejezetten taszító ez az illat, de olyan is előfordul, hogy tényleg összefut a nyál az ember szájában.

Az utóbbin egy jó parfüm még csak dob egyet.

2021. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!