Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dior sauvage vélemény?

Dior sauvage vélemény?

Figyelt kérdés
A dior sauvage parfümöt néztem ki magamnak, de még nem mentem el megszagolni. Látatlanban nem akarom megvenni, majd elmegyek és megalszagolom, de addig valaki le tudná írni hogy milyen illat? Szeretnék egy 4 évszakos parfümöt, és azt mondják hogy ez az egyik legjobb 4 évszakos. Alapjáraton az édesebb illatokat szeretem,de ez inkább citrusos. Van benne egy kis édes illat? És az ambroxannak milyen illata van? Mert az elvileg sok van benne.

2021. júl. 4. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van, szeretem,de úgy érzem a Pako Rabanne 1million prive sokkal erősebb és tovább is tart. Még este is érzem számos kézmosás és egy tusolás után
2021. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mihez tudnád a dior-t hasonlítani? Pont a one million és a sauvage között gondolkodom. A dior-ban van egy kis édes illat, vagy full fás citrusos? Olvastam olyat hogy borotvahab szaga van.
2021. júl. 4. 22:18
 3/4 gyula1971 ***** válasza:

A Dior Sauvage-ből az EDT-válaszd,ne az EDP-t!

Vannak vélemények a lap alján.


[link]


[link] -edp

2021. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tesztert vettem a sauvagebol edp formában, edtt meg személyesen próbáltam ki. Asszem a kremmaniaban olvastam egy olyan véleményt, hogy emelyeg és rosszul van tőle. Na én is ezt a véleményt tudnám mondani. Fejfajdito és émelygős. Persze maga az illat annyira nem rossz, csak nagyon irritáló és azt a pénzt amit kérnek érte egyáltalán nem éri meg. Édes viszont nagyon egyszerű illat, semmi különleges. Persze tudom a tucat le fog pontozni, de ez csalódás. Inkább fahrenheit. Sok más illat van ami sokkal jobb ennél.
2022. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!