Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak piercing heg eltüntetése?

Ajak piercing heg eltüntetése?

Figyelt kérdés

piercingem kivettem fél éve. Összenőtt belülröl de a heg ugyebár megmaradt kívül. Ezt a heget csak plasztikai mütéttel lehet eltüntetni vagy kozmetikus is enyhithet rajta? jobb lenne ha kis pöttynek látszana mint hogy egy lyuknak.

valaki erröl tud valamit?


2010. aug. 27. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt tudom,h a köldökömből 1 éve kivettem a piercinget és azóta se forrt össze:S
2010. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném h tudnának kezdeni vele bármit is. különben is nem igen feltűnő. Nem foglalkoznak vele.
2010. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltűnő? De igenis az. Én is ebbe a hibába estem. Egyetlen sebecske, pattanás sincs az arcomon, ez a lyuk annyira elcsúnyítja, hogy mindenkinek feltűnik. Ez volt életem legnagyobb hibája talán. Plasztikai műtétet is bevállalnék szinte, hogy eltüntessem...
2011. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!