Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Lánynak...

Mi a véleményetek? Lánynak száj alá középre piercing?

Figyelt kérdés
erősen gondolkozom, hogy csináltatok én is száj alá középre pierciget, csak nem tudom,hogy mit gondolnak mások lánynak mennyire érdemes oda csináltatni?
2011. okt. 18. 13:31
 1/5 Antimod ***** válasza:
34%
Szerintem undorító, de ez csak egy vélemény a sok közül.
2011. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Fiatalabb koromban én is csináltattam...akkor nagyon tetszett, egy korszakom jelképe volt. de a helye még ma is látszik sajnos, nagyon megbántam már...Manapság ha meglátok valaki arcán bármilyen pircinget, csúnyának tartom! Köldökben tetszik :)
2011. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is ocsmány, mindenhol.
2011. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Joy Turner ***** válasza:
89%
Annyira bírom szeretni az ilyen embereket... Minden ocsmány, undorító, gusztustalan. A műköröm, a piercing, stb. Miért nem lehet azt mondani, hogy nekem nem tetszik? Undorító mondjuk egy fehérre érett pattanás, egy dögkút, de egy piercing...... Nekem van a szám alatt középen egy egészen pici köves piercing, és tök nem ocsmány, maximum valakinek nem tetszik. És? Azok az emberek meg le vannak sz@rva. A lényeg, hogy neked tetsszen.
2011. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
71%

Anyuka vagyok!

Nekem van,nyelvembe is, es meg tattoo is a nyakamnal...ettol nem vagyon undorito szulo stb..aki nem tud erdembe hozza szolni lapozzon tovabb...nalam a tattoo es a piersing egy eletszakasz...es emlekeztett...de a sok idiot nem ertheti...ha mar undorito vagyok:)

2014. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!