Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek kis melle van és...

Akinek kis melle van és nagyobbat szeretne az miért akar nagyobbat? Azt hiszi szebb vagy jobb lesz tőle, vagy miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ált.azt gondolják az emberek,hogy a nagy mell a szép,az vonzó a férfiaknak,de nem kellenne így általánosítani.Nekem is kicsi melleim vannak,de én elfogadtam már rég,nem akarok nagyobbakat.A többi lánynak is ezt tanácsolnám.

18/L

2010. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

nekem nagy mellem van, és higgyétek el kismellű lányok szivesen cserélnék! nehéz melltartót találni, nem tudok ruhákat melltartó nélkül felvenni, tiszta stria a mellem, és 20 év múlva tuti lógni fog már :S ja és sportolni is elég szar vele. legalábbis sportmelltartó nélkül esélyem sincs. nem tehetem, hogy mondjuk bikiniben beállok starndröpizni a parton vagy ilyesmi...


17/L

2010. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet. Társadalmi elvárások, divat is lehetnek a dolog mögött, egy bizonyos pasi preferenciái (bár én nem értem, hogy vki csak egy pasi miatt miért akarja megváltoztatni magát, ha addig nem zavarta annyira az adott "probléma"), vagy egyszerűen nem érzi magát jól a bőrében (mint aki kisebbíti az orrát, felvarratja a szemhéját stb.)...
2010. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem kis mellem van, és azért szeretnék nagy melleket, mert egyszerűen az tetszik, esztétikusabbnak találom, mint a kicsit, és unom úton-útfélen azt hallani, hogy hol hagytad a melled. Viszont a szilikonmelltől undorodom, így maradni fog ekkora, el kell fogadjam.
2010. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem tudom én inkább a kis mellü nőket találom szebbnek
2011. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
manapság a tv, az újságok, divatmagazinok azt sugallják h a nagy mell a szép akinek nincs nagy melle az csíra meg szar nő eléggé felszínes felfogás mert egy nő nem csak két csöcsből áll ahogy azt a legtöbb pasi gondolja persze tisztelet a kivételnek azért ezen az oldalon néha bebizonyosodik h vannak még értelmes pasik na meg persze néha az ellenkezője is
2011. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Tévedtek a nagy mell a jó dumát nem a média találja ki, hanem pasik, ezáltal a nők is.

Nekem kicsi, (75/B) és szeretem hogy ekkora, mert nem lóg, hanem feszes és kerek, nem akarok nagyobbat.

2011. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Annak hogy én nagyobbakat akarok elég erű oka van:

a legtöbb fürdőruha, ruha, top egy pattanáscicin semennyire nem mutat, ugyanis a szép dekoltázs az bárki bármit is mond, kellemes látvány, a pasik is jobban szeretik és önbizalmat is ad.


Egyébként furcsa hogy olyan a gyk közössége és a való élet, mintha kétkülön világ lenne. Itt mindenki dícséri a kis mellett, meg ha feltesz egy husis lány képet akkor mindenki dícséri hogy micsoda csini, holott a való életben sajnos pont le van dagadtozva akin van egy csepp husi, illetve a kismellűek halálra vannak szekálva a suliban, kibeszélve a munkahelyen stb.

Én szembesültem mindezzel, nem csak magam, hanem mások kárára is, és azt tapasztalom hogy ami itt szép és csinos (a kis mellek, vagy a 70 kilós lányok) az sajnos a való életben akár suliban, akár melóhelyen, akár utcán - bizony ciki. Sajnálatos, de igaz :(

2011. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem erű, hanem egyszerű, bocsi
2011. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13:01 hát ne általánosits mer én pl ha egy kis mellü lány tesz fel képet dicsérem gyk-n is és a valoságban is és ha egy husosabb lány tesz fel képet megmondom h dagadt
2011. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!