Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék tetoválást, de nem...

Szeretnék tetoválást, de nem véglegeset! Olyan környéken tanulok, ahol nem tűrné a társadalom a tetoválás jelentését, ezért csak magamnak szeretnék, hogy kell?

Figyelt kérdés
Egy olyat, amit le lehet mosni! És ezt hogyan lehet? Lehetőleg magamnak szeretném megcsinálni is! Tippek, Ötletek?
2011. okt. 21. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

henna

a neten sokat megtudsz róla,és ábrák is vannak

2011. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt lehet úgy csinálni hogy-mivel a vállamra szeretném- először megcsinálom, és felteszem valamivel? mint anno a matricákat a rágóból XD
2011. okt. 21. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
nem.
2011. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a legegyszerűbb, ha keresel ilyen ideiglenes tetkót.

Fodrászkellékesben szoktam látni. (Nem tudom, hol laksz, hol tudod beszerezni.)

Vízzel fel lehet tenni, jól rásimul, és ha vigyázol rá, egy hétig is fennmarad.


A válladat nem tudod magadnak hennával befesteni, mert nem éred el.

Egy ötlet: selyempapírra puha ceruzával felrajzolod, bevizezed, és rásimítod a válladra. Úgy látszani fog a minta körvonala, és könnyebb lesz megrajzolni.

A hennaport vízzel kevered össze, kis tölcsért formázol papírból, és úgy viszed fel, vagy veszel tubusost, aminek csőrös a vége. (Hobbiboltok, ezoterikus boltok kínálatában van.)


Hobbiboltban lehet kapni többféle test- és arcfestéket, kérdezz rá.


Kirakodó vásárokban szoktak csinálni airbrush festést is: rásimítják a sablont a bőrre, és vízbázisú festéket fújnak fel.

2011. okt. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megértettem köszi majd próbálkozok...
2011. okt. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!