Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem köt meg rendesen a zselèm...

Nem köt meg rendesen a zselèm vagy a base a lámpámban. Azt hittem a lámpával van a baj de vettem egy új jobb minőségű lámpát de abban is ugyanaz a baj. Crystal nails zselèt ès compact base gelt használok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hogy lehet èszrevenni hogy nem köt meg? Mikor a legalásó kis rèteg az ami nem köt rendesen meg. Ès a zselènèl mèg èszre lehet venni de a basenel nem

A vendèg körmènek nem lesz baja ha netán nem veszem èszre? Nem gombásodhat be?

Mitől lehet? Már lassan 7 honapja körmös vagyok. Eddig nem volt ilyen baj kb 1 hete van ez. Mindent ugyanúgy csinálok mint eddig. Annyi hogy a zselè is meg a ma használt gèl lakk alap is rózsaszín az számít valamit?



2021. júl. 20. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meddig kötteted? A cover illetve pigmentàltabb színek lassabban kötnek át.
2021. júl. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
60 másodpercig szoktam eddig mindig megkötött. Ès hiába hütőzöm egy idő után nagyon folyós amint picit is oldalra folyik szedhetem le az egèszet mert 100% hogy nem kötött meg. De ha nem vettem èszre ès ugy megy el a vendèg lehet baja a körmènek?
2021. júl. 20. 01:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem köt meg akkor az bőrösödni fog majd szépen felvàlik, alatta meg ott lesz a ragacsos anyag ami nem kötött át jól. Esetleg ez egy új anyag, mármint most vetted és most bontottad fel?! Előfordulhat, hogy kifogtál egy selejteset.
2021. júl. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert valahogy a base se meg a cover zselèm se köt át rendesen. Csak aggódom hogy begombásodhat e ettől vagy nem.Plusz már csak a zselè negyede van meg ès kb 1-2 hete van ezzel baj szóval az elejèn nem volt semmi problèma..
2021. júl. 20. 01:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nelyik zselé ez?
2021. júl. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Cover refill hard zselè. De ez már a második ilyen zselèm. Az elsővel semmi baj nem volt
2021. júl. 20. 08:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak egy percig lámpázod? Ha nagyon vastag a réteg, kevés neki egy perc. Váltott kézzel dolgozva nem kell időt mérni.

A vemdég keze helyesen van a lámpában? Milyen lámpád van?

Begombásodni nem fog, a tartóssággal lesz gond. A gomba egyébkémt is mindig a körömlemez alatt telepszik meg

2021. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Általában tovább van a lámpában. Van egy sun 3 smart lámpam meg kettő sun one uv/led lámpám. Csak az a baj hogy a gèl lakk alap se köt meg... Pedig annak megkène. Megpróbálom tovább kötettni. Ès van egy fehèr renewed zselèm azt mennyi ideig kötessem?
2021. júl. 20. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem a lámpa, akkor az anyag lesz a baj, főleg, hogy eddig nem volt baj, azóta meg folyamatosan. Vegyél újat. Rosszul taroltad és megromlott, vagy eleve lejárt, levegős, akármi miatt.

Ha új anyagokkal is gond van, lehet tovább agyalni. De én erre tippelnék.

Igénytelen munkával meg gombásodás nélkül se fog visszamenni hozzád senki, szóval gyorsan és lehetőleg ne vemdégeken teszteld.

2021. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!