Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó minőségű TRX szalagot ha...

Jó minőségű TRX szalagot ha veszek, és otthon rendszeresenés rendesen használom, az ér annyit mintha konditerembe járnék?

Figyelt kérdés

A 40. évemet elhagyva észrevettem, hogy a felsőtestem kezd leapadni, karjaim vékonyodni, vállam hátam beesett lenni ( lábammal nincs ilyen gond, a rengeteg bicajozás megtette a hatását! )

Ezzel párhuzamosan viszont a pocakom megereszkedett. Illetve a közerzetem mostanában olyan, hogy hamarabb fáradok, fizikai dolgokat nehezebben bírom. Fejem sokszor zsong, szinte szédülök olyan munkáktól (pl fahordás, favágás) amit régen nevetve megcsináltam.

Egy szó mint száz, izomtömeget szeretnék növelni, és erőnlétet fokozni.

Ha a konditerem és az otthoni TRX közt kell választani, vajon az utóbbi megfelelő erre?



2021. máj. 18. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha jobb lenne akkor mindenki trxezne... A sulyzos edzes mindig hatekonyabb lesz izom epites szempontjabol mint a sajat suly, gumiszalag, trx meg ilyesmik..
2021. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt tudtam hogy nem jobb :)

Én azt szeretném megtudni, TRX -el is megvalósítható e az, ami konditeremben?

2021. máj. 18. 12:02
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Hat nem tudsz vele mindenre edzeni plusz amire tudsz arra is csak a sajat sulyoddal szval nem.
2021. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Első leirta. (Amúgy a fotelban tespedésnél minden mozgásforma jobb.)
2021. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt èn is ugyanúgy el szoktam mondani azoknak, akik fotelben tespednek. 👍

Továbbra is érdekel, milyen eredmènyt lehet elérni TRX -el, még ha nem is annyit vagy nem olyan gyorsan mint konditeremben. Aki szakértő a témában, írjon bátran! Hálás lennék minden válaszért!

2021. máj. 18. 12:39
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy átlagos feszes formát el lehet vele érni,úgymond szinten tart szerintem.
2021. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Hát ha a táplálkozásod megfelelő, mellette pedig minden létező TRX gyakorlatot csinálsz, amit lehetséges, plusz odafigyelsz a regenerálódásra, akkor egy relatív hosszú idő alatt össze lehet hozni egy asszimetrikus, aránytalan, de viszonylag sportos és esztétikus formát. Mivel egy szép napon meg fog rekedni a hipertrófiád, ugyanis nem tudsz emelni a súlyokon, ezért stagnálni fog a fizikumod, ha az étrended és a pihenésed kedvez neki.

Ha az amúgy is szűk perspektívájú TRX edzések mellett nem jó a diétád, és a regenerálódásra sem összpontosítasz, akkor olyan brutál formát ne várj!

2021. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hm… elgondolkoztató
2021. máj. 18. 15:14
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

A trx csak egy nagyon puccos saját testsúlyos edzés.

Ha rám hallgatsz (szintén 40 + ) egy súlyzó készletet veszel ha nem akarsz terembe járni és azzal edzel.

2021. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából az izmaid az ellenállást ismerik. Nyilván gyakorlati szempontból lehet vitázni azon, hogy a súly vagy a saját testsúlyos edzés jobb-e, de nem kell választani, reálisan nézve mindkettőt érdemes használni, ha optimális eredményt akarsz. Ebből a perspektívából nézve pedig a TRX és a súlyzó is csak egy eszköz az izomépítéshez.
2021. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!