Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szőrös belül a fenekem...

Nagyon szőrös belül a fenekem le borotválhatom?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok
2021. júl. 24. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Erre komolyan itt kérsz engedélyt? hova süllyedünk getz..
2021. júl. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

1# csitu van

Szerintem ne borotvald le max a kifele eso reszet,mert ha no vissza szurni fog es viszketni.Az meg eleg gazos.Inkabb vagd le ollóval vagy gyantaztasd.Ha van baratnod/baratod es szoktatok analisan akkor vele beszeld meg.

2021. júl. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Azt mondják aki a hazát takarítja,az vendégeket vár. Viccen kívül,ha neked kényelmetlen,szedd le nyugodtan.
2021. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem hogy le lehet e mert utána még nagyobb lessz vagy valami
2021. júl. 24. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
nem, szúrni sem fog ha visszanő
2021. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Figyu én lány vagyok és nekem is szőrös. Rendszeresen borotválom, szerintem ALAP higiénia mindkét nemnél. Aki nem hiszi, kezdjen el most a melegben csokifoltot kiszedni a kötött pulóveréből egy darab papírral. Aztán meg a sima konyhapulton próbálja ki ugyanezt.
2021. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

En epilálom magam mindenhol, ezt ajánlom neked is mert a borotva után hamarabb vissza nől.

Sokkal higiénikusabb, könnyebben tudod tisztán tartani.

És ahogy a 6-os versenyző írta, ez alap dolog, csak sokan vannak akik azt hiszik ,hogy a szőrtől lesz férfi egy férfi ezért az igénytelenségüket azzal leplezik,hogy natúran hagyják magukat.

Pedig nem sok időt vesz igénybe.

2021. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!