Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és szőrösö...

13 éves lány vagyok és szőrösödik a hónaljam. Anyukámtól kérjek segítséget? Vagy hogy? Hogy kérdezzek rá hogy borotválhatom/borotváljam le?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a nyár és nem szeretném ha ezért kinevessenek vagy ne vehessek föl rövid ujjút...
2014. ápr. 5. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Magyarul!

Ha ő is le szokta szedni, nem hinném, hogy tiltaná.


A borotváról viszont lebeszélnélek! Gyanta/epilátor sokkal jobb.

2014. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom... én 12 évesen borotváltam le először, nem kértem engedélyt, mert szerintem felesleges. Úgysem tiltja meg, nincs ezen semmi rossz dolog amiért ne lehetne. Ha mégis tiltaná akkor is leborotválnám, mert hogy néz már ki egy szőrös hónalj egy lányon? Én anyám kedvéért sem égetném magam ezzel.
2014. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megtiltani biztos nem fogja, de szerintem tök jó, ha megbeszélitek közösen! Tud neked tippeket adni és saját tapasztalatai is vannak, hogy érdemes pl. leborotválni a higiéniát illetően, stb.

Bár saját magamnak mondok ellent, mert pl. anyukám borotvát használ és az elején (kb pont 13 voltam én is) én is azt használtam, de nagyon irritálta a bőröm, plusz tökre utáltam trikókat hordani, mert már másnapra borostás volt. Én epilálom egy speckó epilálófejjel, próbáltam a gyantát is, de folyton ragacsos lett mindenem. + egy előny az epilátorhoz: egy idő után kiszőkül a szőröd és meggyengül.

2014. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem maradj csak a borotvánál. Tökéletes az. Egyébként 20 fölött is azt használom. El se merem képzelni, hogy hogy gyantáznád le a hónaljad. :D


Szerintem nem kell rákérdezni. Gondolom van borotva a fürdőszobába, fogj egyet és szedd le.

(Rakhatod külön, vagy beviheted a szobádba, mégis jobb ha van mindenkinek külön. De ha nem eldobhatót használ anyud, szerintem ez sem nagy gond ha az övével csinálod.)

2014. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele,biztos segíteni fog,meg ha nem vele,akkor kivel kéne megbeszélned? :) Csak egy kérdés:megjött már?Azt anyukáddal beszélted?Mert ha igen,ez is hasonló helyzet.:)
2014. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

"De ha nem eldobhatót használ anyud, szerintem ez sem nagy gond ha az övével csinálod"


Biztasd csak a marhaságra! Higiéniáról hallottál már? Alap, hogy más borotváját nem használjuk. Vagy nálatok egy fogkefét használ mindenki? Mert teljesen ekvivalens a kettő!


Állj elé, mondd meg, kérdezz rá! Nem rossz az ha tudja. Tanácsokat adhat, elvihet kozmetikushoz, vehet neked külön borotvát, a későbbiekben akár epilátort is. Én ez utóbbira szavazok. Pár másodperc alatt megvan, nincs ragacsos vacak utána, nem nő vissza másnapra. Ha hosszú, előbb vágd rövidre, mert úgy tényleg fáj. Rövid szőrszálon viszont egy idő után már alig.

2014. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Képzeld el, hallottam már a higiéniáról. És bocs hogy azt mertem feltételezni a családjáról, hogy senki nem fertőzött vérrel terjedő betegséggel.
2014. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik, hogy nem eleget hallottál róla, mert akkor tudnád, hogy NEM csak "vérrel fertőző betegségek" miatt problémás. ;)
2014. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen okos vagy, akkor mondd el.
2014. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nos, akkor mi miatt problémás szerinted? Még mindig nem válaszoltál...
2014. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!