Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen órát ajánlotok?

Milyen órát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hali. 16 éves fiú vagyok, és szeretnék karórát vennni. Viszonylag vékony a csuklóm, és olyan órát szeretnék ami jól néz ki. Elegánsat, lehetőleg feketét, az se hátrány ha 2 nap után nem mondja fel a szolgálatot. Főleg a kinézete miatt venném, szerintem nagyon jó kiegészítő. Viszont nem szeretnék egy vagyot kiadni érte...

Szóval tudtok olyan órát ajánlani, ami ezeknek a pontoknak megfelel, és 15k alatt van?



2021. júl. 30. 00:56
 1/8 anonim válasza:
100%

Ebben az árkategóriában gondolkodás nélkül Casio.


Az a baj, nem rémlik, hogy náluk nagyon lenne ilyen minimál, letisztult teljesen fekete stílusú ennyiért, inkább tiszta ezüst színűek vannak különféle színű számlappal, kicsit erőteljesebb karon jól mutatva.


Nagyon sok divatos fekete noname karóra van, ami jól is néz ki 15 alatt, csak lehet pár nap után azt veszed észre, hogy több percet siet az órád, vagy épp egyszerűen csak megállt a mutató...



Amit viszont nagyon tudok még ajánlani, az a Lorus, szintén kb. Casio kategória és pont találtam neked egy fekete minimál stílust.


[link]


42mm-es az átmérője, vékony csuklóra még pont jó szerintem, és ez sokáig hű társad lehet. Ennyiért nem szokott lenni, én 20 felett vettem Lorus órákat, de jól mennek.

2021. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha esetleg nem tetszik, mondd meg miért, és hátha tudok még segíteni, bár természetesen szűkös a keret, így nehéz minden igényt kielégíteni.
2021. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia, köszi szépen a választ. Amúgy amit küldtél egész jó, de sajnos itt ilyet nem árulnak. vagyis árulnak, csak picit más árkategória :D.

Még esetleg azon golokodtam, hogy nem feltétlenül kell olyan amin vannak számok, tényleg csak valami letisztult dolog. Illetve ha segít egy +5k-t hozzá tudok csapni.

Közben nézelődök én is, meglesem a többi casio/lorus-t ahogy mondtad. Mégegyszer köszi :)

2021. júl. 30. 14:28
 4/8 anonim válasza:
100%

Nem tudom hol laksz, de nem alapoznék annyira a helyi vásárlásra, hacsak nem pl Budapest.


Weben ezerszer nagyobb a választék, persze nyilván nem tudod felpróbálni.


Nekem 4 karórám van, mind netes, de sok képet és videót néztem róluk, lemértem az adatokat és szinte teljesen mindegyik úgy állt, ahogy elképzeltem, sőt inkább jobban.


Amit még egyszer tudok hangsúlyozni, ne ess a kezdő órások hibájába, és ne vegyél olyan órát, ami marha jól néz ki, de nincs neve. Ezeket kínából behozzák, majd ráraknak 5-10x-es, ha nem több hasznot.



A Casio, Lorus mellé még nézd meg esetleg a Timex, Festina márkákat is, bár ebben az ársávban a Casio/Lorus-nál jobbat nem nagyon találsz, ami évekig is működni fog.


Először a nevet nézd, utána jöhet a kinézet.

2021. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Itt állítsd be a keresést a kívánalmaid szerint. És egyetértek, enny pénzért a Casio a legjobb választás.

pl.

[link]

2021. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon elegáns pl., Casio szóval a minőség adott, igaz hogy maga a tok ezüst, de a számlap meg a szíj fekete:

[link]

Ha nyitott vagy a fémszíjra, akkor ezt is érdemes lehez megfontolni:

[link]

A fémnek hátránya, hogy egy órásnak a csuklódra kell igazítnia (ki kell vennie belőle szemeket, amíg pont a tiedre nem illeszkedik), előnye viszont, hogy örök élet meg egy nap, míg a bőr alkalmasint el tud kopni, el tud szakadni, főleg ha mem acélos a minősége, ami ennél az árkategóriánál azért előfordulhat.

Ha inkább az arab számos számlapot preferálod, akkor meg itt van ez:

[link]

Egyébként a Tututól rendelhetsz nyugodtan online, korrektek, sérülésmentesen meg fogod kapni az órát és utánvéttel is fizethetsz, ha már csak akkor akarsz pénzt kiadni, amikor a kezedben van a cucc.

2021. júl. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"42mm-es az átmérője, vékony csuklóra még pont jó"

Pont nem. Amúgy sem az óra átmérője a lényeg hanem hogy a tokfülek ne lógjanak túl. De vékony csuklóra max 40mm de inkább 38 ami ki is néz valahogy.

2021. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyértelműen Casio a legjobb döntés ebben az árban. Leírom a saját példámat a márkával kapcsolatban.

Egy fémszíjas manuális Casio-t néztem ki egy óraboltban (~10-12.000Ft), majd megvettem. Ez az egyik legolcsóbb darabjuk volt egyébként. Semmi rossz tapasztalatom nincs róla eddig, 4 hónapja mindennap a karomon van. Egyáltalán nem kopik, az üveg patika, a kerete is csak picit karcos. Pontosan jár, és csak a dátomállításnál kell hozzányúlnom 1 vagy 2 havonta, hónap napszámjától függően.

Ja, és mindenki megdicséri az órát hogy jól néz ki. (18F)

2021. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!