Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi vagyok, de nem szeretem...

Férfi vagyok, de nem szeretem a kimondottan férfias illatokat. Csak édesebb illatú parfümöket használok, tusfürdőből is a gyümölcsös illatokat kedvelem. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok megbarátkozni az erős, férfias illatokkal, nem tetszenek, számomra ezek büdösek. Viszont kifejezetten szeretem a gyümölcsös illatokat, mint a barackos Baba tusfürdőt, vagy grapefruit, stb. A környezetemben minden férfi rendes "férfias" illatokat használ, nekem ezektől megfájdul a fejem.


Más is van ezzel így?


2021. júl. 31. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

No vagyok de en sem birom az eros parfumos illatokat. Egyenesen rosszul vagyok ha valaki uszik benne. Erzem hogy meg feszult is leszek tole.

Szerintem ez nemtol fuggetlen, nem birjuk.

2021. aug. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem bírom a kimondott férfias szagokat, ezért próbálok édesebb ,citrusosabb illatokat beszerezni.

F.

2021. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!