Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg a legtöbb nagy mell...

Tényleg a legtöbb nagy mell lógós? (EREDETI)

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 20:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
60 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik nem, az nem eredeti.
2021. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
A vicc kedvéért ezért döntenek sokan a műtéti "kicsinyítés" mellett.
2021. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos igen, ez van. 23 eves vagyok, nagy a mellem, de mar most log valamennyire.

Majd ha lesz gyerekem, akkor utana tuti megcsinaltatom, maximum b kosarra, bar legszivesebben levagatnam az egeszet, nekem csak nyug, gyulolom.

2021. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül lógós,de egyik sem áll úgy, hogy az állat karcolja a teteje. Egyébként a kicsi mellnek is van egy kis esése.
2021. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Ezért néznek ki a műcsöcsök természetellenesnek.
2021. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

A barátom feleségének hatalmas, álló, kemény mellei vannak - 2 gyerek után!

Garantáltan eredetiek!

Ilyenek a génjei. Szerencsére a lányai is örökölték ezt!

2021. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a nagy mellek természetes velejárója.

Egy biztosan tartó melltartó nélkül nem fognak úgy állni egymás mellett, mint két grapefruit, mert a súlya miatt lefelé húzza a gravitáció.

2021. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
43%

Nekem nem kicsi melleim vanna, de nem is olyan hatalmasak, de van tartása és EREDETI.

Privit nem kérek köszi szépen!

2021. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
32%
Nem értem minek kellett lepontozni...
2021. aug. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Ugye kérdés, hogy ki mit nevez lógásnak. De szerintem ezzel leggyakrabban arra asszociálnak, hogy nem tökéletes gömbölyű, valamit ha beteszel alá ceruzákat azt megtartja.


Na most én nem tudom, hogy milyen az összes nagy mell a világon, szóval lehet, hogy van olyan amelyik feszes, de a nagyrészük igen, lóg egy kicsit.

Nekem pár ceruzát simán megtart, nem nevezném nagyon lógósnak de nem is gömb alakú. Az olyan képeken, amiken a mellfelvarrást propagálják már nem a "normális" hanem az "enyhén lógós" kategória. De már 14 évesen is ugyanígy nézett ki, eskü sose volt feszes, szerintem így nőtt ki, úgyhogy ez hogy a feszes, kerek cici a fiatalságot, termékenységet jelzi hülyeség.


Egyébként ha afrikai meg dél-amerikai bennszülöttekről nézel képeket, ők nem hordanak melltartót és nekik már fiatalon is nagyon lóg a mellük.

2021. aug. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!