Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lehet ez a férfi parfüm?

Melyik lehet ez a férfi parfüm?

Figyelt kérdés

Pár napja egy rendezvényen voltam, és egy mellettem ülő férfinek nagyon erőteljes és kellemes illata volt. Aztán pár nappal később a fővárosban szintén elhaladt mellettem egy ember, aki minden bizonnyal ugyanezt a parfümöt viselte.

Nő vagyok, így a női parfümökkel jobban képben vagyok. Lehet, hogy valami új, vagy jelenleg felkapott illatról van szó?

Annak ellenére, hogy valószínűleg férfi illat lesz és nem uniszex (kommerszebb luxus márkás illatnak tippelem), szerintem simán megállná a helyét egy nőn is.

Édes illat volt, kicsit a frissen sült mézeskalácsra vagy gyömbéres süteményre emlékeztető, ugyanakkor friss, és mindehhez párosult valami mélyebben megbújó gyümölcsös, kissé “csipkebogyóra” emlékeztető vonal.

Segítenétek, melyik lehet ez?



2021. aug. 12. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezted meg?
2021. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Notinón tudsz összetevők és illatjegyek szerint keresni. Ami gyanús, abból vagy rendelsz illatmintát, vagy elmész egy parfümériába és megszagolod.
2021. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, két dolgot nem lehet szavakkal körülírni úgy, hogy felismerhető legyen: a szagokat és az ízeket. Szóval sajna ez így semmit nem mond. Max, ha egyértelműen felismertél valamilyen illatjegyet belőle, akkor onnan ki lehet indulni, meg kell nézni, hogy melyik parfümökben van olyan illatjegy, és azokat kipróbálni, de még ez is csalóka néha, mert van olyan parfüm, amibe valamelyik illatjegy a többi összetevő miatt teljesen máshogy érzik.


Az említett férfiak körülbelüli életkora segíthet még leszűkíteni a kört, mert egy 18-25 éves másabb parfümöt használ általában, mint a 25-40 korosztály, és afölött.


Ha fahéjas illatot éreztél, az akár lehetett valamilyen Boss parfüm, esetleg a Versace Erosnak is van egy kis édeskés beütése, One Milliont nem hinném, az eléggé ismert, de az is édes illat. Esetleg Emporio Stronger. Hirtelen nincs más ötletem.

2021. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!