Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem férfi...

Ajánlanátok nekem férfi parfümöt a személyiségjegyeim alapján?:)

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok, de álltalában 24-25nek szoktak tippelni, a kinézetem, kisugárzásom, mentalitásom fiatalos. A testfelépítésem sportos, izmos ha fogalmazhatok így:'D pozitív jókedvű karakternek tartom magam és szerintem ezzel az ismerőseim is így vannak. A legutóbbi favoritom a Versace Eros volt amit úgy éreztem hogy passzol hozzám csak hát az egyik barátom lenyúlta"" tőlem és mivel csak egyre tudok most beruházni keresnem kéne egy alternatívát mert sokat lógunk együtt és kicsit kínosnak érzem ha mindkettőnknek ugyanaz az illata:S a Versace eua fraichet is szeretem csak ezuttal kicsit katakteresebb, intenzívebb illatban gondolkodok. Viszont ez a mediterrános, cédrusos vonal fekszik nekem, szóval az ilyen tömény"" hivalkodó illatok szerintem nem állnak jól nekem ellenben a friss, üde beállítottságú parfümökkel.

2021. aug. 7. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Sauvage, Aqua di Gio
2021. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Maître Parfumeur et Gantier - Santal Noble

A legjobb fás-szantálos illat amit idáig próbáltam.

Nem tolakodó, friss, könnyű, de egy kis misztikusság is van benne.

2021. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Offolok, de nagyon szimpatikus vagy. (Ez csak bók, semmi több)
2021. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jhhaj nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen. A válaszokat szintén. Az Aqua de gio-ban látok amúgy fantáziát:)
2021. aug. 7. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Ghivency: Gentleman A oarfum folyadeka sarga szinu!!


Emellett a baratocskad elveszik a tomegben. Karakteres,dominans lehengerlo ferfias illata van.


Nekem annyira tetszwtt egy ferfin,h maganak is vettem. 😂😂

2021. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit ajanlgattok... a bőrén derül ki MINDIG, MINDENKINÉL hogy működik a kémia... addig NEM.
2021. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!