Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Puffadás? Has alakja?

Puffadás? Has alakja?

Figyelt kérdés
Az alakom teljesen átlagos, 166centihez vagyok most 54 kiló. Reggel a hasam lapos, de ahogy telik a nap és ugye táplálkozunk, úgy szép lassan puffadok. Viszont a probléma az, hogy akár egy normális adag reggeli után a lapos hasam úgy néz ki, mintha kövér lennék, vagy esetleg 6-7 hónapos terhes. Mit lehet ezzel kezdeni?

2021. aug. 13. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha extrán nagy a hasad, akkor mindenféleképpen kivizsgálnám a dolgot, hogy nincs-e valamilyen felszívódással kapcsolatos problémád. Nem voltál terhes? Nem csúsztak szét a hasizmok?

Ha minden negatív, akkor hasizmok erősítése (egyenes és ferde + transversarium) sok sok folyadék és lehetőleg minél kevesebb beszéd evés közben.

2021. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég nagy igen. Pedig alapból szép lapos lenne. Nem voltam terhes, elvileg több bennem a bélgáz, mint kellene legyen és nem igazán tudom, hogyan kellene kezelni.
2021. aug. 13. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Érdemes lenne akkor kivizsgáltatni, hogy van-e valamilyen érzékenységed vagy egyéb olyan, amivel szervezeted kicsit nehezebben küzd meg.
2021. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Teljesen normális, hogy a nap végére nagyobb a hasad. Addigra gondolom eszel.

Ha Kellemetlen, bélgázos puffadás, akkor érdemes az ételekkel szórakozni, megnézni nem vagy-e allergiás valamire vagy nincs-e valamilyen érzékenységed, vagy egyszerűen csak valamit kevésbé bír el a gyomrod.

Én pl. a keresztesvirágúaktól könnyen felpuffadok, főleg a karfioltól, de a gombától vagy kukoricától is.

Gluténtől, tejtermékektől, szénsavas üdítőktől szintén.

Ezt magadnak kell kitapasztalnod.

2021. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!