Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl nagy a...

Szerintetek is túl nagy a kontraszt a felsőtestem és a lábaim között? Mit lehetne vele kezdeni? Mennyire gáz?

Figyelt kérdés

A link a képhez: [link]

Fél éve kezdtem el edzeni, alapvetően nagyon vékony alkat vagyok. A felsőtestemen észre is vettem a fejlődést, viszont a lábaim nagyon lemaradtak. Pedig a heti 3 edzésből 1 edzést teljesen a comb edzésére fordítok + 1 napot a vádlira közösen a kar edzéssel. Az edzések után pedig még 3 nap múlva is érzem az izomlázat. Érzetre izmosabbnak, feszesebbnek is tűnnek a lábaim, viszont ránézésre két pálcika sajnos. Ez így nagyon hülyén mutat, mit tudnék kezdeni vele?


2021. aug. 15. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Genetika, ezzel semmit.


Azért ne add fel.

2021. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig muszáj tenni ellene valamit, nincs valami hatásos edzésmódszer amiről még nem hallottam?
2021. aug. 15. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy látom, magas is vagy. A coliknak nehezebb ügy a gyúrás a hosszabb erőkar miatt (is).


Ne parázz rá a lábadra, dolgozz rá becsületesen, max. nem leszel fitness gatyamodell.

2021. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!