Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 és 45 közötti nők! Szerinte...

20 és 45 közötti nők! Szerintetek neki már azért szép, észrevehető testalkata van? (Melyhez talán még naturál is.) Fényképek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. aug. 16. 01:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%
Nekem túlzás, főleg az a szar a hóna alatt. 180 centihez mondjuk 80 kiló körüli alkat alacsony (<20%) testzsírral, aztán puszi, a többi már csak sallang.
2021. aug. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
74%
"neki már azért szép" - Ő konkrétan akármilyen lehetne, top kategória
2021. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Második hölgy: nem közismertséget, vagy arcot írtam, itt most kizárólag a testalkatról alkotott vélemények számítanak. :)
2021. aug. 16. 01:33
 4/37 anonim ***** válasza:
61%
Nézni jó, de örülök, hogy a férjem “puhább”, jobb hozzábújni.
2021. aug. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
67%
Nem szeretem a kigyúrt pasikat, én az enyhén mackósra bukom inkább. Nekem a férjem a tökéletes ebből a szempontból. Osztom a #4 gondolatát, olyan "jó puha" :D (32 N)
2021. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%

Olyan, mint a zsiráf. Szép-szép, de otthonra nem kéne. Pontosan tudom, mivel jár egy ilyen testet felépíteni és karbantartani és arra nincs szükségem az életembe. Akinek nem tetszik az életvitele, az maga sem tetszik. Nekem az az ideális, ha valaki sportol viszonylag rendszeresen, de azért kajával kapcsolatban tud rugalmas lenni. Az ilyen embereknek pedig nincs precízen kidolgozott testük, csak szimplán férfias alkatuk (széles váll, lapos has, izmos karok és combok, semmi extra). Na, nekem inkább ez kell.


Volt egy idő, mikor szálkásítottam, gyönyörű volt, minden látszott mindenhol, de utáltam az életem. Nem akarnék olyan partnert, aki így él, elég csak szimplán enyhén tónusosnak maradni némi spontaneitással.


Bocs,hogy nem tudtam egy olyan választ adni, hogy dugnék-e vele vagy sem, sajnos mikor meglátok egy testet, akaratlanul is belegondolok, hogy mi van mögötte.

2021. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
Én jobban szeretem a vékony, kis művészi fiúkat🤗
2021. aug. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez bőven túl kigyúrt. Az átlagos testalkatú pasik vonzanak, esetleg a mackósabbak.
2021. aug. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Túl sok. De valakinek biztos tetszik.
2021. aug. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
44%
Gnom. Imadom az izmos testet, de ez a konditermi torzszulott.
2021. aug. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!