Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 évesen nem korai a lábszőrt...

12 évesen nem korai a lábszőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok maradi, és manapság ennyi idősen már szokás?
2021. aug. 17. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lábszőrzet indokolja akkor miért ne.
2021. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan leszedheti a 12 éves lányod. Ne akard, hogy kinevessék amiért szőrös a lába. A gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni. Óvd meg őt ettől, és had szedje le.
2021. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai. És ezt úgy mondom, hogy én 30-on túl vagyok és egyáltalán nem szoktam szőrteleníteni, mert nekem nem tetszik úgy. Ha viszont ő így érzi jól magát, engedd neki, hadd szőrtelenítsen! Nagyon fontos, hogy az ember jól érezze magát a saját bőrében, főleg egy kamaszodó gyerek, akinek a teste egyébként is egy csomó kellemetlen változáson megy keresztül.
2021. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem csak divatból akarja, hanem tényleg szőrös a lába, akkor elkezdheti. Végülis nem járhat ebben az időben hosszúnadrágban.
2021. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Engem már alsó tagozatban is csesztettek hogy szőrös a lábam, pedig akkor még aztán tényleg gyerekek voltunk. Kíméld meg a gyereked ettől és engedd hogy borotválja ha kifejezetten kérte.

2021. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Siman leszedheti, eloszor szerintem akar borotvaval vagy kremmel (bar a kremet nem ajanlom…)
2021. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtan engedd meg neki hogy szőrtelenítsen! Én is akkor kezdtem először de sajnos borotvával és én nekem a szőrzet erősen nőtt vissza és gyorsan, ezért gyantára váltottam ami sokkal jobb, a szőr majd 2-3 hét után kezd vissza nőni. Valóban az elején fájdalmas de jobban megéri! :D
2021. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A borotvától nem lesz erősebb a szőr, csak az elvékonyodott végek helyett vastagabb szőr nő ki, értelemszerűen onnan "kezdődik" a szőr, ahol elvágtad a szálat. Márpedig ott vastagabb, de ugyanúgy el fog vékonyodni.
2021. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg neki hogy szőrtelenítsen.
2021. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idősen szokás szőrteleníteni, amikor a szőrzet indokolja. Ha 12 évesen zavaróan szőrös a gyerek, akkor kezdje el 12 évesen.
2021. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!