Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Korai lenne a magassarkú?

Korai lenne a magassarkú?

Figyelt kérdés

Utálom hogy ilyen kicsi vagyok. Mindig a barátaim cukkolnak hogy milyen kicsi vagyok(157cm). Szeretnék magassarkút hordani kb.6-7centiset de szerintetek korai lenne még?

14/L



2017. júl. 19. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a nyári szünet, próbáld ki hogy egyáltalán tudnál e menni benne normálisan, akár több órán keresztül is.

Egyébként minden napos használatra nagyon nem javasolt, a gerincednek, térdednek nagyon nem jó, nagyon fájhat tőle a hátad, lábad.

2017. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan, de inkább telitalpúval próbálkozz.

És igen, ha nem tudsz benne menni, inkább hanyagold.

2017. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Igen, korai. Még gyerek vagy. A barátaid is gyerekek, azért ilyen idióták.

Ennél csúnyábbakat mondanának rólad a hátad mögött, ha mostantól magassarkú cipőkben járnál mindenhova.

Ráadásul a lábadat is teljesen tönkreteszed vele. Nyilván egy telitalpú szandál jóval kényelmesebb, mint egy tűsarkú, de ahhoz is hozzászokik a lábad és nem tesz jót.

Inkább legyél felnőttebb a többieknél, és ne foglalkozz a viccelődéssel. Vagy ami még jobb, kezdj el te magad poénkodni a magasságoddal. Ha tudsz magadon nevetni, onnantól kezdve nem fog zavarni, ha cukkolnak, aztán pedig abba is fogják hagyni, mert már nem lesz jó játék nekik.

2017. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén, 14 évesen mégis hova akarsz magassarkúba járkálni? Komolyan ez a legnagyobb bajod? Az ilyenekre mondják a háta mögött, hogy r**anc.
2017. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Egy 14 évesnek még nem való magassarkú. Gyerek vagy még hozzá.
2017. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

En 20 éves vagyok, 158 cm. Imádnak a pasik! Szeretik, h alacsony a baratnojuk.

Inkabb sportolj azzal tobbet érsz el, mint holmi magassarkuval! Ha szep az alakod, akkor foleg nem fog senki sem beszolni , mert "kicsi" vagy ;)


Szép testű + alacsony csaj = pasik kedvence!


A magassarkut hagyd meg az unnepi/alkalmi esemenyekre! :)

2017. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Fogadd el a magasságod szerintem tök aranyosak vagyunk😂Mint egy Minyon a grubol(szintén egy 157cms 17éves lány) Én mondjuk azért szoktam hordani mert gazella lábaim lesznek tőle :D de egy jó tanács:ha veszel egyet sose élesbe törd be,mert az kényelmetlen lehet egész nap😅Tapasztalat
2017. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon sokféle cipő típus van, amit "magassarkú" jelzővel illetnek.

Vannak köztük diszkrétebbek, feltűnők,de kényelmesek, és extrém vékony és magas tűsarkúk, amiket egyáltalán nem javasolnék a fiatalabb korosztálynak, de még én sem venném fel.

Én is ennyi idős voltam, amikor megkaptam az első magassarkúmat.

Ballagásra vettem fel először és nem volt magasabb 5-6 centinél.

Aztán ahogy egyre idősebb lettem, a sarkak is évről évre egyre magasabbak lettek.

Felnőtt fejjel már azon kapom magam, hogy szinte az összes cipőm 10 centi fölé tornyosul.

Én a platformos fazonokat szeretem a legjobban robosztusabb sarokkal, hiszen ezek nem csak elegánsak, de kényelmesek is.

Egy egész napot végig tudok benne gyalogolni akár a Gellért-hegyen is.

157 centivel nem is vagy olyan alacsony, mint gondolod.

Én 148 centi vagyok. Sokáig rühelltem, de rájöttem, hogy nem állnának ilyen jól ezek a nagyon magas cipők, ha magasabb lennék.

Az a sarokmagasság, amit írtál, az szerintem teljesen elfogadott.

A lényeg, hogy tanulj meg benne járni (nem nehéz) és ne érezd közben feszélyezve magad.

Figyelj a sarkára,mielőtt megveszed: nagyon masszívnak és erősnek kell lennie. Véletlenül se tűsarkúra gondolj, mert nem kényelmes, és egyáltalán nem néz ki jól.

2017. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!