Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan glow upoljak még?

Hogyan glow upoljak még?

Figyelt kérdés

Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy még milyen módon glow upoljak?nem nagy átváltozásról lenne szó!én kicsit másképp csinálom mint a többiek.en ugy csinalom,hogy ugye nalunk jovohet szerdan kezdődik a suli,es egy egy hetes glow upot tartok,és mindennap egy dolgot csinálok.tegnap elmentem vásárolni,vettem egy pár ruhát. Ma arcmaszkoztam.holnap a szájápoláson lesz a hangsúly,hétfőn a körmeimet csinálom meg,kedden megint arcmaszk,illetve szájápolás. Viszont a többi napra nincs ötletem.az első napi outfit-emet már kitaláltam,de szombaton fel is próbálom majd,pénteken pedig a hajammal kezdek valamit,és kedden is este.csütörtökön és vasárnap mit csináljak?

😅köszönöm annak aki végig olvasta



Ui.:NEM STÍLUS VÁLTÁSRÓL VAN SZÓ,EZ EGY MINI GLOW UP!!!!



#glow up #Kis átváltozás #Mini glow up
2021. aug. 24. 15:00
 1/4 anonim válasza:
83%
Alakformáló edzés ? Szobád átalikátása, estleg fogfehérítés? Szemöldök formázás?
2021. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Láb ápolás, test (hámlasztás, hidratáló, szörtelenítés), szemöldök(szedés, festés), tartós szempillafestés

Esetleg tanulhatsz új hajfonásokat, új arcápolási rutin, más sminkelést.

2021. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Tehát csak fogalkozol a külsőddel.
2021. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Habfürdő

Lábápolás

2021. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!