Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen modellügynökségek...

Milyen modellügynökségek vannak fotomodelleknek, amelyeknél nincs magassághatár? Kérek weboldalakat.

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy mennyek el fotomodellnek, mert nagyon érdekes arcom van. Az egyetlen gond, hogy alacsony vagyok, ezért nehéz megfelelö modellügynökséget találni. Portfoliot két hét mulva készülök csináltatni, de ha addig nem találok semilyen ügynökséget, nem biztos hogy neki vágok.
2010. aug. 30. 19:06
 1/6 anonim válasza:
Én már voltam portfoliót csináltatni(felkértek), de sajnos nem hívtak vissza ... a magasságom is közre játszhatott valószínüleg..:( Hány cm vagy? én úgy tudom 170 cm az ideális!
2010. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát... 160cm... ez itt a gond. Engem is felkértek, nem is egy fotos. Aztán kiválasztottam a legszimpatikusabbat. Csak ügynökséget kéne találnom... általában ugy 170-nek kell lenni, de van ahol 173 volt a határ. Van persze ahova bárki mehet, csak olyant nem nagyon találtam.
2010. aug. 31. 12:32
 3/6 anonim válasza:
előző vagyok! én 163 cm vagyok, de sajnos még ez is kevés...:/ de sok sikert :)
2010. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát modellnak igen... de fotomodellnek azt mondják mind1, állitolag Kate Moss is csak 168 cm (alacsonyabb mint lennie kellene) és mégis a kifutokra is kijutott... olyat is hallottam, hogy csak magassarkuval annyi
2010. szept. 1. 13:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok... hát szerencsére sikerült találnoom ügynökséget, nem mondom, hogy befutottam, de a legjobb uton haladok :)
2011. márc. 5. 14:03
 6/6 anonim válasza:
Szia :) tudom hogy már nagyon régi a kérdés de leírnád nekem az ügynökség nevét?? Mert hozzád hasonlóan én is alacsony vagyok.. meg azt is leírnád hogy milyen az ügynökségnél dolgoznod?? :))
2012. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!