Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 10es skálán hányast adnál...

10es skálán hányast adnál magadnak?

Figyelt kérdés

Biztos mindenki ismeri ezt a skálát.

Aki válaszol a kérdésemre, azt szeretném, hogy a külseje alapján osztályozza magát, és indokolja is, miért ennyire értékeli a kinézetét (magyarán mi az, amin változtatna).


2010. aug. 30. 19:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

8 :)

formás alakom van, nem vagyok az a kövér, se az a vékony lány, én megvagyok vele elégedve. a bőröm szép, kreol bőrű vagyok. barna szem, barna hosszú dús haj, imádom a hajamat. :DD 169 cm vagyok.

2010. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
65%

8,5

Ha majd lekerül a fogszabályzóm meglesz a kilences,esetleg a tízes is =)

Ł/15 ^^

2010. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
4.. nem szép az alakom, a szemem alatt ilyen lilás mert vékony a bőröm, és gyűlölöm h szőrösebb vagyok az átlagnál, hiába epilálok folyton :S
2010. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
mi barátnöimmel folyton kérdezgetünk mindenkit ilyenekről, hogy 10es skálán mennyi :) nagyon jo pöri :D rám 9est szoktak adni ált., mert elég szép az arcom, és hosszú szöke a hajam, csak nagy a combom, meg a fenekem egy picit mert körte alakom van :( szóval én magamnak egy 7est adnék, mert krvakarikásak a szemeim is, amivel rengeteget szenvedek :/ na mindegy szval hét:)
2010. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

5-6 van rajtam egy kis felesleg, karikásak a szemeim, sajnos én is eléggé szőrösödöm:( a fogaim sem tetszenek:S


22/L

2010. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
10es semmi kétség. nem vagyok tökéletes de látom a hibáim és elfogadom őket, szeretem magam és igyekszem mindig fejlődni. 21/l
2010. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
7-8. lehetnék magasabb, a hasam lehetne laposabb. a combommal nem tudok mit kezdeni, "gyárilag" olyan izmos és vastag, mint egy profi focistának, szúval lehetne az is vékonyabb. az arcomat szeretem, meg a hajamat is, és főleg a szép zöld szemeimet.
2010. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Hát bonyolult,mert én magammal elégedetlen vagyok sokszor,de mások visszajelzései alapján,olyan 8-9.A hajammal már kezdek megbékélni,a szemem az szép,kék,az alakom nem tetszik túlzottan,de felesleg az nincs végülis rajtam,csak másmilyet szeretnék...Az arcom nem igen szép,de nem is csúnya,viszont a szemem miatt azért inkább szép,mint nem az:) annak örülnék,ha a körmeim normalizálódnának,mert nagyon sokáig rágtam őket,2éve hagytam abba,mikor szültem,és még most is csúnyák,törékenyek,kicsik,formátlanok...Jó,van műköröm,de az nem az eredeti...Azért 20év rágás...Mással végülis meg vagyok elégedve azt hiszem...
2010. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
83%

kb 2-3 pontot :P

5 kg súlyfelesleg,elég nagy orr,akne heges arcbőr,elszíneződött fog,mély hang,széles csípő,vékony és lelapuló szög egyenes haj

15/L

2010. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
hm 7-8 nem teszik a hajam se a combjaim...lenne még mit javítani rajta
2010. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!