Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az apple logós matricát...

Az apple logós matricát rálehet ragasztani egy adidas iskolatáskára?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy rajta marad-e vagy gyorsan elengedi és lejön róla?


Igen, mutatni akarom hogy telik rá, szóval ne ezzel legyen teli a kommentszekció, hanem a kérdésemre a válasszal. Köszi!



2021. szept. 4. 17:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én a logikát keresem és a kifizetődő ésszerűséget.

Amiket felsoroltál példának azokat úgy gyártják, hogy rajta van a logó, és nem te kreálod rá.

Mellesleg nem kell arcoskodni, nem ismered az anyagi helyzetem, az energia italokat meg nyugodtan fogyaszd, hamar kikészítik a szívet, nem leszel hosszú életű.

2021. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nem is kell ismernem, hogy tudjam, hogy legjobb esetben is középosztálybeli vagy, akinek nem telik ilyesmikre.


És már leírtam, hogy miért akarom rátenni. Jól néz ki és ennyi. Ebben nem tudom mit kell logikát keresni meg kötekedni, mert amit csinálsz az kötekedés.


100-as arany marbi hó végén is csórókoporsók, töltött cigi maradjon a szegényembernek.

2021. szept. 8. 16:25
 13/29 anonim ***** válasza:
86%

Vicces vagy!

De ha téged ez boldoggá tesz, hogy tévesen ítélsz meg, hát legyél boldog.

Nem kell ,hogy tudjad ki vagyok, milyen az életem.

2021. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Biztos azért kötsz bele ismeretlenekbe gyakorin, mert olyan boldog vagy! :D
2021. szept. 8. 21:09
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam nem kötözködöm , csupán a logikát keresem.


Amikor elvittem az autómat szervizbe, a munkafelvevő észrevette, hogy a rendszám kereten nincs rajta az elérhetőségük, nevük, címük, stb.

És rögtön szóvá tette, hogy kicserélnék a rendszámtábla keretet mert az imént említett információk hiányoznak.

Én vissza kérdeztem, hogy kapok e engedményt a munkadíjból az ingyen reklámért?

Erre persze nem tudott mit mondani…


Na, szóval én így látom ezt a világot, hogy ott néznek birkának ahol tudnak, csak én nem állnék be a nyájba!

2021. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
A kettő nagyon nem ugyanaz, mert nekem senki nem mondta hogy hordjam.
2021. szept. 9. 09:39
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

De ha megnézed a sok birka autóján szinte mindegyiken ott a reklámos keret.

Én egyből feketére festettem.

Visszatérve rád, csupán azt nem értettem, hogy valakinek mi okból jó ingyen reklámozni?

2021. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Mert tetszik a logójuk. Jól fog kinézni a táskám, menő leszek, az emberek meg irigyek rám. Nem csak pénzben lehet mérni a boldogságot.


Te barátom nagyon nagy zs….dó vagy, ha nem viccből írod ezeket.

2021. szept. 9. 14:19
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccből írom, mert gondolom már vagy annyira idős, hogy rájöjj, semmi sincs ingyen!
2021. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Akkor hordj saját magad készített dolgokat. Oké?

Amikor veszel egy adidas cipőt, akkor konkrétan fizetsz azért hogy reklámozod őket.


Nem tudom mit kell egy r.hadt k...va matricán így kiakadni. Neked valami nagyon nincs rendben a fejedben. Saját magamtól hordom azt a matricát, nem ők kértek meg, hogy na figyelj már ingyen reklám kéne oszt hordjad. Sőt még én fizetnék is nekik szivesen, tovább megyek simán lepippantanám Tim-et, ha lenne rá lehetőségem és ezt teljesen ingyen.


Te most vagy trollkodsz vagy retardált vagy.

2021. szept. 10. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!