Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Superz...

Mi a véleményetek a Superz Dominance parfümolajrol? Tényleg olyan jó amilyennek mondják?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Igaza van az előttem szólónak.

Inkább vegyél 30-50ml TOP parfümöt, ami sok jó értékelést kapott. Érezni fogod a különbséget!

2022. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten tartósak az illataik


Csak, ha egy illat kellemetlen, ez egy elég erős hátrány

És hát ezek az illatok eléggé kellemetlenek...

2022. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

Kicsit érdekes. Egyik szerint tartós, másik szetint nem az. Egyik szerint kellemes, másik szerint nem az.


Most akkor döntsétek már el, hogy a tartóssága, vagy kellemetlensége miatt sz.r, vagy ha lehúztok vmit összebeszélve, akkor legalább beszéljétek màr meg azt is, hogy mi miatt sz.r, hogy ugyanazt a választ tudjátok írni. Így nagyon hiteles amit írtok. 🤡

2022. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Ma is jól meglocsoltam magam a Dominance Goldal…pólón is alig érezni már. Én ezt nem igazán mondanám tartósnak. De legalább tök menő a mágneses kupak ahogy a reklámba is volt…😅bohócok… Ettől függetlenül valamelyik kellemes, valamelyik meg orrfacsaró. Ez nyilván minden gyártónál előfordul.
2022. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálam az az érdekes, hogy úgy vettem észre időjáráson is múlik, meg lehet butaságnak tűnhet, de nekem olyan, mintha az se lenne mindegy, hogy mennyit fújtam már ki eddig az üvegből. Ha már a felénél jár, onnantól, mintha sokkal tartósabb lenne, nem tudom mi okozza ezt, amikor tele van, a feléig elérve mintha nem lenne annyira tartós. Bár azt mondják minden parfümnek az első pár fújása gyengébb, lehet össze is kellene rázni vagy nemtom.

Egyébként nekem a Gold Dust így mégiscsak bejön valamennyire. Ruhán másnap olyan, mintha stronger with youval lenne befújva, amikor magamra fújom, onnantól viszont az alatt a 4 óra alatt, amig intenzívebb, ilyen markáns füstös meleg fűszeres illatot ad, amit én idővel már nem érzek, a környzeetem viszont megjegyezte párszor, hogy erős a parfüm, szóval ezek szerint sokat is fújok, mert nem érzem annyira magamon miután megszokom, és van hogy utánafújok, mivel travel bottle, így nálam van.


Mivel egy jónéhány órát masszívan hoz, és hidegről melegbe érkezve akár azután is megcsap néha egy kis illat, meg mivel travel pack kiszerelés, így azt mondom utólag, hogy nem volt rossz vásárlás. Az elején sokalltam kicsit, és csalódott voltam, hogy magamon nem érzem.


Azt nem mondom, hogy veszek még a közeljövőben Superz illatot, és azt sem, hogy soha többet. Még az Abu Dhabira lennék nagyon kíváncsi, az elvileg nagyon intenzív az elmondásuk alapján, csak most nem adok ki érte 28-at, hogy megnézzem, esetleg egy minta csomagot rendelek majd valamikor, aminek része, legalább letesztelek többet is, hogy melyik mit bír. Az egyébként valós, hogy nem az a hú milyen nagyon különleges illat kategória, viszont ha sokáig nem használom, kicsit elkeud hiányozni. Kicsit elkezdtem kedvelni az illatot, vigyázok vele, hogy sokáig kitartson, mert nem akarok újat venni egyhamar, mint említettem, meg ki tudja mikor veszek. Annyi, hogy a Stronger With You Absolutly kicsit magasabb szint szerintem, csak abba nincs travel pack csomag, 15 ml-est sikerült valahol találnom 15 ezerért, akkor meg már 20-ért az 5×10 ml jobban megéri, mégha maga az illat kicsit gyengébb is.

2022. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
31%
Én már 1 éve hű vásárlójuk vagyok, és imádom az illataikat egytől-egyig. Van köztük gyengébb is, erősebb is, de az fix, hogy sokkal tartósabbak, mint bármelyik régi, nagymárkás parfümöm. Ráadásul ár-érték arányban is verik a többi parfümcéget. A bemutatótermük és a kiszolgálás pedig zseniális.
2022. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

a kommentelők miért nem veszik az energiát, hogy bemenjenek megnézni az illatokat? Én netről sosem mernék vakon rendelni.

Egyébként előttem szólóhoz, nálam is Abu dhabi a top. Tartósságra simán egész nap, Endless sea ugyanez. Adria nekem nem elég erős, dominance so-so.

Minőségre: olajat és fújósat is használtam. Olajból a gold dust és sweet darkness a kedvenc, a többiből a fújósat preferálom.

Nem tudom mi ez a negatívizmus az én ismerettségi körömbe mindenki hatalmas fan, pedig millióegy parfümöt kipróbáltam.

Visszatérve a kérdésedre: ha fiatal tini vagy a Dominance jó lesz neked, máskülönben inkább menj be hozzájuk tesztelni az a fix és biztos segítenek kiválasztani a legjobbat, nálam is segítettek.

Googleben megtalálod a címüket, parlament mellett vannak

2022. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én nemrég vettem egy parfümöt tőlük, nagyon tartós a ruhán még másnap is simán érezni az illatát. Van olyan parfüm amit meg 2 nap után is éreztem.
2023. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!