Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dior Sauvage vagy Hugo Boss...

Dior Sauvage vagy Hugo Boss Boss Bottled parfümöt ajánlanátok inkább? (37 éves vagyok). Nem tudok dönteni. Talán a Boss Bottled-ről több jót olvastam a fórumokon. Szerintetek melyik legyen?

Figyelt kérdés

#parfüm #Boss Bottled
2021. szept. 16. 12:28
 1/4 anonim válasza:

Személyes véleményem, hogy valahol tekintsd meg mindkettőt és azt válaszd, amelyik jobban tetszik.


Személy szerint a Bottled Nightról tértem át a Sauvagera, azon belül is parfümöt szoktam válaszolni. Megjegyzem, nagyjából háromszorosa az ára a Bottled Night Eau De Toilettehez képest.


Magam egyszerre használom a stift dezodorukat, a normál dezodort és a parfümöt, véleményem szerint azzal nem lehet mellé lőni, az illatot pedig egész nap lehet érezni.


28 éves vagyok.

2021. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dior
2021. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van Bottled parfümöm (EDT) és próbáltam a Sauvage Parfüm változátát (ami simán Parfüm, a legerősebb). A Sauvage klasszikusa az az EDT, de vsn belőle EDP és ez a parfüm is. A parfüm nagyon tartós, én azt venném, de sztem az EDP is az, az EDT-t nem ismerem, valszeg az a leggyengébb ezek közül, de mivel ez egy klasszilus szupersztár illat manapság, gondolom az EDT se rossz, a Bottledtől tuti jobb. Az nekem alig érzik, és mások is panaszkodtak már rá Notino kommentek alapján. A Sauvage egy modernebb illat, én azt választanám, igaz tömegcucc, de a Bottled is szinte az.
2021. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Egyik sem. Keress valami egyedi(bb) illatot. Kimegyek az utcára és mindenhol ezek jönnek szembe. Montale, Mancera között nézz szét például, ezek nem fognak szembejönni minden második emberen.
2021. szept. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!