Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megváltozzak? (én...

Szerintetek megváltozzak? (én néha sportos vok, néha plázacica, máskor meg csak sima csaj, szerintetek hogyan tegyek közte külömbséget?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt nem ertem..., de mind1


plazacica ne legyel mert lehet hogy a fiuknak az jon be (nem mindenkinek) de igy egy buta libanak fognak tartani akit csak agyba akarnak vinni, es nem gondoljak komolyan a dolgokat veled

sima csaj....,ha meg sportos vagy az sem tul jo...


alakits ki magadnak sajat stilust!

2010. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

velem is pont ugyanez van.nem tudok döntenia stílusok között.

amikor edzésen vagyok,elkap a sportos típus láz :D

hazajövök,megnézek valami filmet,alkap a plázacica láz.akkor mindenhova cicás képeket rakok fel magamról :D

nem tudok dönteni én sem,de ez nem is baj,örülj neki,hogy ilyen sokszínű vagy,ne agyalj ezen,ne görcsölj,élvezd az életet,a pasik úgyis azt szeretik ha egy csaj laza,de nőies is ;)

2010. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat:)
2010. aug. 31. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem sokszínűek vagytok, hanem még kiforratlanok.
2010. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
különbség
2010. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez fájt. Ne mi döntsük már el!


Én néha sportosan, néha hétköznapian, néha csinosan, néha nagyon szexin öltözök! Ez szerintem a többségnél így normális. Nem kell egy adott "stílust" követni, hordj hordd minden nap azt, amihez épp kedved van, ami illik a hangulatodhoz! Lehet egyik nap teljesen lezser laza lány, másik nap pedig magassarkúban csinos nő! De egyébként is, te érzed.

2010. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez így van, ahogy az utolsó válaszadó írja, aki csinosabban öltözik se hord pl. minden nap magassarkút, lapos cipőben is lehet csinosnak lenni, jó összeállítással, de szerintem meg ez hangulattól és időjárástól függ, pl. esős idő van, hiába nyár, zárt cipő nem kis szandál vagy balerina, tehát én is vagyok sokszor úgy, hogy ma hú ez a magassarkú meg gatyó milyen jó lesz, máskor meg inkább laposban tipegek egy lezserebb, de nőis felsőben ;)
2010. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell ezen változtatni. én is ilyen vagyok, egyik nap szakadt farmer, tornacipő, sima póló, másnap leggings, csinos felső, magas sarkú. parfümöm is többféle van, elegánsabbak, vagy kifejezetten sportos, mert szerintem egy lazább szetthez nem illik egy sportos illat. öltözz minden nap úgy, amilyen kedved van, jó ez a sokszínűség!=)
2010. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!