Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A boltban kapható, felragaszth...

A boltban kapható, felragasztható műkörmöket lehet pl. kéthetente cserélni? Hogy jönnek le?

Figyelt kérdés
Tehát úgy lehet őket használni, hogy most felrakok egyet, aztán ey hét múlva egy másikat? És hogyha eyszer leszedtem őket, vissza tudom rakni másodszorra? Köszi a válaszokat :)
2010. aug. 31. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
másodszorra tuti nem tudod visszatenni, a ragasztó is rászárad általában, én eddig egyszer vettem She márkától, de nagyon nem tetszett, már aznap lejött egy-kettő, lehet csak drágább ragasztót kellett volna vennem, nem tudom, de mivel francia műköröm volt, a ragasztó eléggé átlátszott, mikor vissza próbáltam ragasztani :S
2010. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ajajj, kedves kérdező... "felragasztható műköröm" nem létezik! "tipp" létezik, amit a műkörmösök tudnak használni, de így, ahogy Te szeretnéd csak gondok forrása. gondolom nem szeretnél, gombás, algás valamit csinálni a természetes körmeidből... szerintem ne barkácsolj otthon ilyen "fulltipp" körmöt (amiről amúgy 10 méterről ordít, hogy mű), hanem bízd magad szakemberre!
2010. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!