Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! A felragasztható körmöt...

SOS! A felragasztható körmöt mivel tudom felragasztani?

Figyelt kérdés

Mármint tudom, hogy van hozzá külön ragasztó.

Csak most akarnám csinálni, de nincs itthon és már venni sem tudok ma. :\

Próbáltam lakkra tenni (nem megszáradva) de az nem működött. (normális [pillanat:D] ragasztóval meg nyilván nem fogom)


Biztos hülye kérdés, de csak van vmi megoldás. Előre is köszönöm!:))


2011. jún. 8. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
hát pedig csak a hozzávaló ragasztóval érdemes. mondanám a pillanatragasztót de ezek roncsolják a körmöt(nem mintha a kimondottan műkörömragasztó nem roncsolná.. .:D de azzal azért mégis biztosabb). várj még egy napot és holnap veszel ragasztót :)
2011. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem is az, hogy roncsolja, hanem felszívódik a szervezetbe a méreg, úgyhogy azt ki ne próbáld.

Szerintem csak a saját ragasztója jó hozzá.

2011. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi és igen, ezt én is írtam : "(normális [pillanat:D] ragasztóval meg nyilván nem fogom)"


Azért ennyire nem sürgős:D Csak ha kitalálok valamit, nem szeretek várni. Amúgy sztem elég rondák ezek a felragasztósak, dehát egyszer jó buli lett volna;D

2011. jún. 8. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
örülj, h nem jött össze...csak rosszat tettél volna a körmöddel.
2011. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondom hogy egyébként sem akartam akármi szarral csinálni!
2011. jún. 8. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne kapd fel a vizet. De ezek a felragasztós hülyeségek csak roncsolják a körmöt...nem egy vendégem jött, hogy milyen sz@r a műköröm, aztán alapos faggatás után kiderült, h ezt a felragasztós borzalmat vették, és ragasztgatták, aztán hónapokig szenvedtek, hogy helyreálljon a körmük, mert mikor lefeszegették, vitte a körmüket is, aztán gondolták, majd szépen összereszelik, és csak rontottak a dolgon.
2011. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!