Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne megölni magam...

Hülyeség lenne megölni magam emiatt?

Figyelt kérdés
Tiszta tágpórusú mitesszeres a bőröm, meg se merek szólalni emberek előtt, valahányszor tükörbenézek el kap a sírógörcs. Soha nem leszek szép miattuk, a pasim talál majd egy olyan lányt akinek selymes bőre lesz, van miből válogatni..és kevesebb munkahelyre fognak felvenni, ja és mindig kérdezgetni fogják hogy te meg miért vagy ilyen ápolatlan mikor én már minden sz.rt kipróbáltam. Sosem leszek társadalmilag megbecsült, szép és nem élveztem sem a nőiességemet sem az életet. Akkor meg?
2010. aug. 31. 22:58
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
évekig jártam havonta kozmetikushoz, ami szerintem semmit sem ér, mivel két hét után már vissza is jött az összes, igy már nem járok, kész pénzkidobás
2010. aug. 31. 23:01
 2/40 anonim ***** válasza:

mivaaaan??? ........


[link]

2010. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
köszi de pattanásaim nincsennek
2010. aug. 31. 23:05
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban hülyeség,az meg hogy havonta nyomkodtak meg kevés,én 2-3 naponta nyomkodom magam,zuhanyzáskor az arcomat beszappanozom várok hogy száradjon,aztán lemosom,kiszállok és el kezdem nyomkodni zsepivel.Csinálom kb egy/másfél hónapja de már tisztább lett az arcom,főleg az orrom.
2010. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
gőzöld ki a bőröd (kamillával) aztán tiszta kézzel,vagy papír zsepivel nyomkodd ki, majd ha végeztél használj pórusösszehúzót
2010. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
sajnos azzal indul minden reggelem hogy konstatálom a tükörben jé milyen sz.r ma is a bőröm, aztán pedig bár jó alakom van abszőlút bő ruhákba tekerem magam, lehetőleg sz.rbarna színűekbe hogy senki se vegyen észre sehol, ennek ellenére sajnos mindig észrevesznek és megszólítanak. a frizurám egyszerű, a körmeimet se lakkozom. már minek öltözködjek szépen , csinosan és minek ügyeljek a hajamra, vagy bármire, ha ránéznek a mitesszeres pofámra és olyan ápolatlan hatást kellt, hogy ahhoz hiába veszek fel bármit. szóval nem adok magamra.
2010. aug. 31. 23:10
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Na, nekem meg 5 éve pikkelysömörös a testem, van, hogy szinte az egész ellep, viszket, hullik, ronda, gyógyíthatatlan, fáj, ha reped, mégis 4,5 éves kapcsolatom van, nem is tervezte párom, hogy ezért elhagyna.

Menj bőrgyógyászhoz, hátha ő többet tud mondani.

2010. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
az enyém sem tökéletes, elég ronda, de kit érdekel? Ha nem foglalkozol vele, más se azt figyeli...
2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

tudod vannak emberek, akik csökevényes végtaggal jönnek világra, nem látnak vagy éppen nem hallanak, vagy egész életüket tolókocsiban töltik rajtuk kívül álló okok miatt. ha tényleg úgy érzed, hogy pár mitesszer ennyire nagy probléma, akkor talán jobb lenne, ha nem rontanád a levegőt...


(most gondolom jön majd az osztás, hogy tökéletes arcbőrrel könnyen beszélek, de elárulom, mióta elkezdtem serdülni (10 éve) nem volt olyan pillanat, amikor ne lett volna tele mitesszerekkel és gyulladt pattanásokkal az egész arcom, de nem adom fel, folyamatosan próbálkozok mindenfélével, és 20 éves koromra évgre sikerült is eljutnom odáig, hogy alapozó nélkül is emberi fejem van)


ja és pontozz le nyugodtan

2010. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!