Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen mell "gáz"? Mármint az...

Milyen mell "gáz"? Mármint az enyém olyan. Ez lehet hogy hülyeség. Hogy így a bimbó nem igazán külön ül el hanem a vége ilyen kúp formájú. Ez normális?

Figyelt kérdés
Persze ha fázom vagy valami ilyesmi akkor szépen elkülönül és normálisan néz ki de egyébként nekem nem tetszik. Vagy ez teljesen normális? Vagy attól van hogy még növésben van? Előre is köszi. 16/L
2011. jún. 20. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van, hogy ilyen fajta, de változhat még, ha csak 16 vagy.

(Nekem is ilyen volt tizenéves koromban.)

2011. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És ezek szerint neked akkor még változott ugye?

Szerinted ez rondának számít, zavarja a pasikat?

2011. jún. 20. 23:49
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Ne viccelj már, ez a legszebb!!

Mikor a mellbimbó belesimul a mell kontúrjába.

Amúgy az enyém is ilyen szerencsére!

Nekem nem tetszik az a fajta, amikor élesen kimered a mellbimbó, az olyan tehenes/állatias.

2011. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Őőő, most vagy nem értem amit írsz, vagy én vagyok a hülye, de én azt hittem eddig, hogy ez mindenkinél így van... O.o
2011. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

mellesleg - kinek ez, kinek az tetszik:)


remélhetőleg nem csak a mellformád miatt választ majd Téged a nagy Ő:)

Az úszás, mivel fejleszti a hát- és a mellizmokat, jótékony hatású a mellek formájára.


Ha nagyon furának tartod az alakját, megkérdezheted a nőgyógyászodat is :)

2011. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) sikerült megnyugtatnotok:))
2011. jún. 21. 08:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igazából terhesség/szülés után változott meg kicsit, de most is, ha megnézem, mikor nincs kinn a mellbimbóm (vagyis "nyugalmi állapot", vagy hogy hívják:-D), akkor most se annyira különül el (lehet hogy azért, mert rövid, inkább befeléforduló. Akinek hosszabbak, nagyobbak a mellbimbói, annak máshogy néz ki.)
2011. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez mindenkinél így van, nem?:D

ha fázol vagy izgalmi állapotban vagy, akkor "emelkedik ki" vagy hogy mondjam... alaphelyzetben nekem is ilyen. de ez normális nem? xD

19/L

2011. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam :)

én nem tudom, hogy normális-e azért gondoltam felteszem a kérdést és akkor kiderül hogy kinek van még ilyen... :) xD

2011. jún. 21. 17:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2011. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!