Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Régi drága órát óráshoz...

Régi drága órát óráshoz vinni? Mennyire igazak a pletykák?

Figyelt kérdés

Örököltem egy régi órát és sajnos sérült az alaplapja egy kicsit. Gondolkodtam, hogy esetleg rendelek hozzá egy újat és egy órással kicseréltetem. Idősebb ismerőseim azt mondták nehogy elvigyem, mert kilopják belőle az alkatrészt és olcsóbbra kicserélik.

Ezek a pletykák mennyire igazak?



2021. okt. 3. 18:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10.-re.


A hivatalos szervízek nem mindig vállalnak öreg modelleket. Hantos igen.

2021. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hantos László a Bikás parknál, Pesti Órás a Westendnél, La Boutique Suisse a XIV. ker Edison utcában.


Sehonnan nem lopnak ki belőle semmit.

2021. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nekem elvállalták volna a régi Longines-em javítását, ezért javasoltam őket. Persze több jó opciót is mondtak néhányan.

2021. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hantos Laci kimondottan rühelli a vintage órákat és meg lehet érteni, miért..
2021. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14.-re.


Az lehet, de amit a felújítások és restaurálások szintjét illeti, mestere a szakmának.


Pl.: [link]

2021. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8%
A Longinee Admiral mióta drága óra? Az arany model ér kb 200 ezret azt is csak az arany miatt. Meg mi az az alaplap? Proci is van benne? Vigyázz az FPS tápot ki ne cserélje egy kodegányra. 😂😂
2021. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!