Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiókos, vagy polcos szekrénybe...

Fiókos, vagy polcos szekrénybe praktikusabb ruhákat tárolni?

Figyelt kérdés
Én vagyok aki az akasztós szekrényt is kérdezte. Nagyon pici helyre probálok berendezkedni, most fogok új bútorokat venni mindenhová. Most az a kérdédem, hogy van egy kis sarkom, ahová befér egy alacsony bútor, polcos, vagy fiókos szekrény legyen? Melyikben praktikusabb ruhát tárolni?

2021. okt. 11. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiókosba többet tudsz tárolni, főleg ha konmarisan hajtogatod a ruhákat. Bár kötött pulóvereket én egymáson tárolnám polcon. A vékonyabb anyagú ruháknak, nadrágoknak jó a fiókos verzió is. Szóval attól függ mit tartanál benne.
2021. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az a konmari?
2021. okt. 11. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a polcos vált be leginkább, fiókosban csak apróságokat tárolok, pl. fehérneműt, fürdőruhát, kiegészítőket.
2021. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Marie Kondo hajtogatási módszere. Nézz utána Youtube-on, van egy csomó féle hajtogatási módszer.
2021. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fiókban tartom a ruháim, kis gurigákba feltekerve. Sok elfér kis helyen, és ha rendesen csinálod, nem gyűrődik a ruha
2021. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!