Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik allergiásak lettek a...

Akik allergiásak lettek a géllakra, találtak alternatívát?

Figyelt kérdés

kb. 2 éve géllakoztam itthon a körmöm, de az utolsó kettő során egyre erősödő allergiát éreztem (körömágy körüli viszketés, szúrás, dagadás), és végül olyan súlyos volt, hogy le kellett szednem. Csináltam allerigatesztet a csuklómon hogy biztosra menjek, felkentem a lakkokból, és másnapra tiszta ekcéma lett, tehát egyértelmű, hogy arra vagyok allergiás. Eddig 3 lépéses géllakkot használtam.

Csak legvégső esetben használnék rendes körömlakkot, mert nem védi a körmöm, lassan szárad és nem tartós :(

Esetleg próbáljam meg a shellakkot? vagy egylépéses géllakkot? Akinek hasonló tünete volt, talált megoldást?

Köszi!



#allergia #gél lakk #Shellac #géllakk allegia
2021. okt. 13. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Próbálj ki mást, mert lehet, hogy a zsírtalanító, ilyesmi a ludas és nem is a gel lakk. Nekem csak akkor volt ilyen gond ha, magamnak csináltam, körmös után nem volt viszketés.
2021. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!