Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum piercinget hol érdemes...

Abody kérdése:

Septum piercinget hol érdemes csináltatni Budapesten?

Figyelt kérdés
Régóta akartam ilyen piercinget csináltatni, de ahogy egyre többet olvasok utána, félek, mert az egyik leggyakrabban helytelenül beszúrt piercing, nem csak hogy ferdén csinálják, de túl hátra meg mélyre is a vastag porcon át, amitől elképesztően fájdalmas, meg lassan gyógyul. Szeretném tudni, kinek milyenek a tapasztalatai vele.

2021. ápr. 15. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Swastika, elégge eldugott hely, nem a legjobb környéken de a színvonala kifejezetten jó, mindent náluk szurattam eddig.
2021. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Swastika párti vagyok, máshol még a sima lobe-ot is elrontották, Gerihez industrialért mentem elsőnek, aztán jött a többi porcos piercing, mind tökéletesen sikerült, be sem gyulladtak. Barátnőmnek szúrt septumot, szintén remekül ment minden.
2021. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Lehet későn írok de nekem majdnem 2 hete szúrták a Westendben és semmi bajom vele 😊
2021. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Swastika én meg csak indut szurattam ott de nagyon jo lett gyors és szep munka septumot is szeretnek de ha lesz szinten ott
2021. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!