Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Shein!!?! (a többi lent)

Shein!!?! (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sokan írták hogy mostanában nem a legjobb/leggyorsabb a kiszállítás Sheinen. Sürgősen kéne rendelnem de nem tudom merjek-e, mivel ha a becsült időpontnál akár pár nappal is később szállítanák az nem lenne jó. Egy maximum 15ezer forint értékű csomagról lenne szó. Megvámolhatnak? Ha igen mennyivel? (Ezelőtt rendeltem már innen és nem kellett vámot fizetnem, viszont hallottam hogy valakinek kellett már. Akkor ez most hogy van?)

2021. okt. 17. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez bizony zsákbamacska. "Jön amikor jön".
2021. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Shein sosem, volt gyors.
2021. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, nekem mindig a vartnal hamarabb jott, nagyon nagyon max 2 het volt, de inkabb masfel.
2021. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
29%
értjük 3as,de mostanában nem gyors a kiszállítás. nekem most tart 4 hétnél. valószínűleg megfognak nézz utána, én kb 25ezerért rendeltem az 400ft vám volt
2021. okt. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Ismerősömnek 2-5 hét közti szállítással szoktatk jönni a csomagok, teljesem véletlenszerű.


Viszont ha megengedheted magadnak akkor javaslom jobb minőségű, etikusabb, kevésbé "szeméttermelős", fenntarthatóbb márkáktól való vásárlást, mert a Shein sajnos ilyen szempontból elég rossz választás.

2021. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez eddigi válasazitokat. Még annyi lenne a kérdésem, hogy történt már veletek/ismerősötökkel hogy az innen rendelt csomag nem érkezett meg? (egyáltalán)
2021. okt. 20. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, minden megjött előbb-utóbb.

(Egyébként miért pontozták le az összes választ?)

2021. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ertem negyes, de en is a sajat tapaaztalatomat tudom csak leirni, nekem elozo heten is megjott kb 12 (nem munka) nap utan. Vam nem volt rajta, mondjuk en csak olyan 10ezer ertekben vásároltam, bar elvileg sehonnan nem kellene, hogy vam legyen rajta, mert azt hiszem, hogy belgiumi vagy luxemburgi raktarbol jon.
2021. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, én is Így tudtam hogy amelyik csomagot európán belülről szállÍtják, azt nem vámolják meg, de akkor ezek szerint mégis..
2021. okt. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!