Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez igaz, amit Polgár Tünde...

Ez igaz, amit Polgár Tünde állít a videójában, hogy a nagy mell 40 felett öregít?

Figyelt kérdés

Néha szoktam nézni a videóit, és amit az egyik videójában mondott (többek között) az kissé szíven ütött. 🙁


Azt állította, hogy szerinte a nagy mell öregít 40 éves kor felett, és szerinte a ''helyes kis mellek'' sokkal fiatalosabbak.

Más szerint a nagy mell kövérít.


Nekem 80C-s melleim vannak, én elégedett voltam eddig a melleimmel, semmi bajom nem volt velük, és a férfiak se panaszkodtak.


Én nem akartam se nagyobbat, se kisebbet, úgy gondoltam az enyémek a nem túl nagy de nem kicsi kategória, és arányos a testalkatommal.


Nekem eddig eszembe se jutott, a nagy mell ''öregítene'' vagy ''kövérítene''.


Most tegyük fel adott egy karcsú, amúgy vékony nő a strandon akinek nagy a melle (én láttam már nálam vékonyabb természetes nagyobb mellű nőt), akkor most kövérebbnek vagy öregebbnek fog tűnni tőle?


Vagy ha adott egy túlsúlyos nő akinek a testalkatához sokkal kisebb mellei vannak vagy kicsi a melle mert körte alkat, vékonyabbnak fog tűnni vagy fiatalosabbnak?


Azt értem, valakinek túl nagy, gerinc és hát problémái vannak, esetleg csak zavarja és azért műtetti kisebbre, de most csak azért, mert állítólag 40 felett öregít, műtesse valaki kisebbre ha elmúlt 40 hogy fiatalosabb legyen, vagy hogy?


Nem az önelfogadásról kellene inkább szólnia? Fogadjuk el és szeressük önmagunkat?


Sok lánnyal beszélgetek/beszélgettem, én egy nőt se hallottam panaszkodni arról, hogy kisebb mellet szeretne, sőt szinte mind nagyobbat akart.


Igaz, hogy a melleimet mindig szerettem magamon, de ahogy sok más nő, én se voltam teljesen elégedett magammal (de ez most nem ide tartozik), csak én mással, idő volt elfogadni magam.

A mellem volt szinte az egyetlen, amit szerettem mindig magamon, sok minden mást nem.

Most egy kicsit rosszul érzem magam. 🙁


De mellmérettől függetlenül lehet boldognak lenni. Valaki lehet szép kis mellekkel is, ismertem olyat aki azt mondta nem akar nagyobbat, elégedett a kicsivel.

Olyan gigantikus természetes mellű nőt is ismertem, aki szintén elégedett volt, nem akart kisebbet sőt még nagyobbat akart, mi mondtuk neki ez éppen elég nagy.


Ti mit gondoltok? A nagy mell valóban öregít 40 felett, ill. kövérít, és a kis mell a fiatalos?


Férfiak véleményét is várom.


Itt a videó:


[link]



2021. okt. 21. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Én azt mondom, hogy nem kell minden, magáról túl sokat képzelő, csak marhaságokat hangoztatva érvényesülni képes egyén véleményére adni. Boldogabb lennél, ha nem néznél ilyen sz..r életű "életvezetési tanácsadókat". ;)

Egyébként meg lassan 40 éves férfi leszek, de sem most, sem fiatal koromban soha nem vettem észre összefüggést a mellméret, és a faiatalos - vagy épp öreges - kinézet között.

2021. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Polgár Tünde.. ez a Polgár Jenőnek a rokona?
2021. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

Érett nő: [link]


Fiatal lány: [link]

2021. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
3 - ettől jobb érvet még nem láttam az érett nők mellett!!!
2021. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Polgar Tunde egy hulye. Azert,mert a ferje segitsegevel sikerult meggazdagodniuk,attol meg nem kene,hogy ossza az eszt.
2021. okt. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát figyelj, véleménye lehet mindenkinek, csak a másikat ez nem kell, hogy érdekelje is.

Persze vannak ilyen Polgár Tündék, akik ki tudja miért médiafigyelmet kapnak, de attól még semmivel se lesz értelmesebb vagy értékesebb a véleményük. Meg se kellene hallgatnod, annyira sík ez a nő, nemhogy egyetlen igazságként elfogadni, amit mond. 😂

2021. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%

remélem ment a sok privát és az önbizalomdopping


nekem kis melleim vannak, soha nem is illette senki dicsérettel és mindig azt kell hallgatni, hogy a nagy mell előny - valóban az


úgyhogy én biztos nem foglak vigasztalni, max annyival, hogy sok férfi szemében a nő 50 felett már nem is nő

40 évesen jó esetben meg már lesz egy sörhasú, pocakos, fiatalos férjed, szóval amúgyis lényegtelen

2021. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Hülyeség, a mellek addig szépek és kívánatosak míg nem lógnak.
2021. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
8.-ra. Nyáron megolvadt a táblás csoki a kocsiban. Mikor kibontottam, folyt mint a massza. De kiszopogattam a papírból, és úgy is jó volt. >:)
2021. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7: ''remélem ment a sok privát és az önbizalomdopping''


Tévedsz, hát nem, egy privát se jött. 😅


Habár én inkább válaszokat vártam.


''nekem kis melleim vannak, soha nem is illette senki dicsérettel és mindig azt kell hallgatni, hogy a nagy mell előny - valóban az''


Pedig én pasikkal is szoktam beszélgetni, állítom nem mindnek jön be a nagy mell, még úgy is hogy simán megkaphatna nagy mellű nőt is.


Volt amelyik úgy fogalmazott, neki a ''tenyérbe illő'' kis mellek tetszenek.


Másik azzal érvelt, az a jó kis mellekben hogy nem fognak lógni se hosszú idő se szülés után.


(Az a nőismerősöm aki elégedett velük is ezt mondta szerinte az öve sose fog lógni).


Volt olyan pasi amelyik azt mondta neki mindegy, mekkora a nő melle.


Egy másik azt, hogy mindenféle mellű barátnője volt, nem érdekli kinek mekkora.


Nemrég egy pasas azt mondta nekem ő a nagy és kis melleket is szereti.


Én olyan pasival nem találkoztam, amelyik kifejezetten csak a nagy mellű nőkre bukott volna.


Szerintem nem megfelelő emberekbe akadtál bele. 😅


''

úgyhogy én biztos nem foglak vigasztalni, max annyival, hogy sok férfi szemében a nő 50 felett már nem is nő


40 évesen jó esetben meg már lesz egy sörhasú, pocakos, fiatalos férjed, szóval amúgyis lényegtelen''


Ez is érdekes, ismerek 50 év körüli nőt, akinek hasonló korú, de nála fiatalosabb pasija van (fiatalabbnak tűnik mint ő), nincs sörpocakja, helyes, magas, sportos, és készülnek összeházasodni (és előtte fiatal barátnője volt).

Nem tudom mivel fogta meg.


Úgyhogy még van remény minden hölgynek. 😄

2021. okt. 22. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!