Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez igaz, amit Polgár Tünde...

Ez igaz, amit Polgár Tünde állít a videójában, hogy a nagy mell 40 felett öregít?

Figyelt kérdés

Néha szoktam nézni a videóit, és amit az egyik videójában mondott (többek között) az kissé szíven ütött. 🙁


Azt állította, hogy szerinte a nagy mell öregít 40 éves kor felett, és szerinte a ''helyes kis mellek'' sokkal fiatalosabbak.

Más szerint a nagy mell kövérít.


Nekem 80C-s melleim vannak, én elégedett voltam eddig a melleimmel, semmi bajom nem volt velük, és a férfiak se panaszkodtak.


Én nem akartam se nagyobbat, se kisebbet, úgy gondoltam az enyémek a nem túl nagy de nem kicsi kategória, és arányos a testalkatommal.


Nekem eddig eszembe se jutott, a nagy mell ''öregítene'' vagy ''kövérítene''.


Most tegyük fel adott egy karcsú, amúgy vékony nő a strandon akinek nagy a melle (én láttam már nálam vékonyabb természetes nagyobb mellű nőt), akkor most kövérebbnek vagy öregebbnek fog tűnni tőle?


Vagy ha adott egy túlsúlyos nő akinek a testalkatához sokkal kisebb mellei vannak vagy kicsi a melle mert körte alkat, vékonyabbnak fog tűnni vagy fiatalosabbnak?


Azt értem, valakinek túl nagy, gerinc és hát problémái vannak, esetleg csak zavarja és azért műtetti kisebbre, de most csak azért, mert állítólag 40 felett öregít, műtesse valaki kisebbre ha elmúlt 40 hogy fiatalosabb legyen, vagy hogy?


Nem az önelfogadásról kellene inkább szólnia? Fogadjuk el és szeressük önmagunkat?


Sok lánnyal beszélgetek/beszélgettem, én egy nőt se hallottam panaszkodni arról, hogy kisebb mellet szeretne, sőt szinte mind nagyobbat akart.


Igaz, hogy a melleimet mindig szerettem magamon, de ahogy sok más nő, én se voltam teljesen elégedett magammal (de ez most nem ide tartozik), csak én mással, idő volt elfogadni magam.

A mellem volt szinte az egyetlen, amit szerettem mindig magamon, sok minden mást nem.

Most egy kicsit rosszul érzem magam. 🙁


De mellmérettől függetlenül lehet boldognak lenni. Valaki lehet szép kis mellekkel is, ismertem olyat aki azt mondta nem akar nagyobbat, elégedett a kicsivel.

Olyan gigantikus természetes mellű nőt is ismertem, aki szintén elégedett volt, nem akart kisebbet sőt még nagyobbat akart, mi mondtuk neki ez éppen elég nagy.


Ti mit gondoltok? A nagy mell valóban öregít 40 felett, ill. kövérít, és a kis mell a fiatalos?


Férfiak véleményét is várom.


Itt a videó:


[link]



2021. okt. 21. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Polgár szavára nem adj,úgy nézki mint egy rossz tarnyzi.

Ha majd valóban nőnektűnk akkor adjon tanácsot nőknek.

2021. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
...hogy neked mennyi bajod van :D
2021. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Mindenkinek akkor van, amekkora.

Nem gondolnám, hogy emiatt lenne valaki öreges vagy kövér.

Tény, hogy a nagy mell könnyebben lóg, de ehhez öregnek se kell lenni mondjuk.

2021. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos.... először is, szerintem egy Polgár Tünde ne ossza az észt hogy mi a szép és mi a nem. A plasztikai műtétei előtt eléggé botrányosan nézett ki és lehetett volna igen csak bántani őt is (hatalmas orrlyukak, széles krumpli orr, ilyesztő szemek, lapát fogak és még sorolhatnam). Volt rá penzük és kicsit rendbe szedette magát plasztikai műtétekkel,amivel semmi baj nincs, de ilyen kijelentéseket ne tegyen hogy a nagy mellek oregitenek mert nem mindenkinek van gazdag férje aki állja a 40 feletti "restaurációkat". Ezzel nem bántani akarom Tündét, de azért kicsit gondolja át hogy miket mond.
2022. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azért egy 40-es nőnek lehetnének már önálló gondolatai, lehetnének önálló meglátásai... vagy esetleg saját vélemény?...?

Hát ki nem szarja le, hogy PT mit mond?!

El sem tudom képzelni, hogy valaki ilyen baromságok olvasásával tölti a drága idejét!

"Én olyan pasival nem találkoztam, amelyik kifejezetten csak a nagy mellű nőkre bukott volna." - Itt vagyok én. Saját tapasztalataim alapján bukok rájuk.

És piszokul nem érdekel senki véleménye ezzel kapcsolatban (sem); nekem ez, és így jó!

Éld te is a saját érzéseidnek megfelelően az életed, s ne foglalkozz mindenféle like-vadász celebbel!

50+ F

2022. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok negyvenes nőt ismerek és kifejezetten jól áll nekik ha minden megvan és például a melltartónak is van mit tartani.
2022. jan. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok 40es plasztikazatlan nőt ismerek, akik előtt Polgár T. elbújhat!
2022. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass ra. En 40 eves kismellu no vagyok, es igaz hogy picivel fiatalabbnak neznek mert kislanyos az alkatom, de viszont a pasik mindig elutasitanak. Latszik rajtam hogy mar rancos vagyok osz, tehat sajnos igy se tini, 20 eved kategoriaba nem ferek bele, se a dogos milfbe. Ha volna penzem, megmuttetnem egy nagyobb b kosarra.
2022. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Leszarom Polgár Tündét is, és a véleményét is!
2022. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!