Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cheek piercing vagy a septum...

Cheek piercing vagy a septum piercing fáj jobban ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak septumom van, de egyaltalan nem fajt, csak a szuraskor, meg az elso napon kb 2-3 orat
2021. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A septum kényelmesebb, minden szempontból. Könnyen túlvagy rajta, gyorsan gyógyul és ha hónapok, évek múltán kivennéd, nagy eséllyel bármikor vissza is tudnád tenni, ha azeretnéd. ( én már jó ideje nem hordom, mégsem nől be, nekem 7 éve megvan a lyuk). Cheek-em is volt. Hiába néz ki jól, azt nem tudom jó szívvel ajánlani, mert macerás a gyógyulása, nagyon érzékeny, és hajlamos a vadhúsra, gyulladásra, emellett szép nagy heget hagy az arcon rövid idejű hordás után is. Én kétszer is próbálkoztam vele, nekem mindkétszer folyton bedurrant, hiába öblögettem és kezeltem. Komolyan mondom, a cheeknél egy industrial is hálásabb piercing, még a fülporcos ékszereimmel se jártam még, csak a cheek-el sikerült...
2021. okt. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jártam meg* ja, ami a szúrást illeti, egyik se vészes, de szerintem amúgy is az a lényeg, ami utána jön ( gyógyulás), ezért fejtettem inkább azt ki.
2021. okt. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , és septum piercinget fül tisztító segítségével ápoltad betadinel ?
2021. nov. 1. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok, en fultisztitoval tisztitottam, octanisept sprayt meg teafaolajat hasznaltam
2021. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is az Octeniseptet ajánlom.
2021. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

a cheek piercing nagyon jol nez ki bar nekem sajnos nincs. septumrol annyit hogy ha magadnak szurod akkor a legeleje amikor meg alig erinti a tu a borodet fog fajni, inkabb ugy mondanam hogy egy nagyon kenyelmetlen erzes lesz, a tobbi resze egyaltalan nem veszes. meg annyit az otthoni szurasrol (nem tudom hogy hogy tervezed, en peldaul rettegek szalonba menni ezert is lyukaszottam tobb pcmet is otthon,mindenesetre megprobalom elmondani hogy mire varj mindket opcioban :)) hogy mivel eleg necces helyen van a septum ezert azt a kis bogyot (persze csak ha nem koralakut akarsz) nagyon nehez jol ratenni az ekszerre ugyhogy arra keszulj fel, plusz nekem utana egesz delutan durvan folyt az orrom a friss piercingtol es nem tul kellemes az elso napokban orrot fujni.

Puercing szalonokrol sajnos nem tudok sokat, viszont biztos hogy ok gyorsabban megcsinaljak neked meg fajdalom mentesebben is. aztan ott meg elmagyarazzak hogy hogyan tisztitsd, a legtobb szalonba tudsz venni kulonbozo "tisztito"szereket, de amugy a betadin is tokeletes

2021. nov. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!