Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyha egy orrcimpa vastagabb,...

Hogyha egy orrcimpa vastagabb, akkor fájhat jobban a piercing szúrás?

Figyelt kérdés
Ez a septumra is értendő, mert a porc is vastagabb az orromban :DDDD (és igen ez egy kicsit vicces kérdés) :D

2015. dec. 31. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, mert nekem is csak egyféle orrom van, de septumot lehet nem porcba szúrni. :)
2015. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem lehet. :( vagyis nekem volt két napig, és a pasi konkrétan hülyének nézett amikor megkérdeztem, hogy lehetne-e nem a porcba szúrni..mondta hogy csak a porcba lehet. szóval ja én is egy csomó helyen olvastam, de nem lehet.. :/

egyébként pedig azért kérdeztem, mert a barátnőmnek volt sima orr piercingje és mondta hogy egyáltalán nem fájt neki és nekem viszont nagyon :D és aztán lemértük az orrcimpáink méretét meg a porcot középen és nekem sokkal vastagabb xd bár tudom, hogy ez attól is függ, hogy ki mennyi fájdalmat bír elviselni meg hasonlók.

2015. dec. 31. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém szerintem vastag, a cimpa, de semennyire nem fájt, pedig nem olyan kis vékonyka izé van benne, hanem talpas, 1.2-es ajakpiercing golyóval. Így tudok csak betenni vastagabb karikát. Amúgy magamnak szúrtam egy zsákvarró tűvel, a fejét is át kellett rántanom, mert rögtön karikát tettem be és az ugyanakkora járatba nem ment bele a karika íve. Szóval ez egyéni érzékenység kérdése lehet.


Az meg miii, hogy nem lehet septumot nem porcba? Neked van különleges orrod? Ha azt mondta, hogy általában nem lehet, menj máshova, mert hazugság. Nekem kétszer volt szúrva, egyszer magamnak is átdöftem azt a kis bőrt, csak az ékszerrel bénáztam.

2015. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyúlj fel az orrodba viszonylag magasan elől. Ha el tudod húzni a porcot a csonttól és ott összecsípni, akkor bizony be lehet rakni neked is a septumot oda. Az lehet, hogy szélesebb patkó (vagy amit akarsz) kell majd, mert ha széles a porcod, akkor nem fog lefele lógni, hanem kiáll előre, de az ékszer széthúzását is bárki megoldja egy fogóval, ha ilyen gond lenne.


Amúgy nem vagyok tele piercinggel, szimplán hülye vagyok és egy időben ezzel szórakoztam. :)

2015. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!