Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi tortenne ha nokent ezt a...

Mi tortenne ha nokent ezt a tablettát elkezdem szedni? Transform Hormone Feminizer Pills Női hormon ferfiaknak, lent link

Figyelt kérdés

Egy nagyon csúnya, ferfias arcu joszag vagyok. Az alkatom egy téglalap. A hangom mint egy 14eves fiu-e. Azon gondolkodtam megis milyen hatassal lehet rám ez a tabletta ha elkezdem szedni?

Lehetek tole en is szep? Elkezdhetek noiesedni tole?


Itt a tabletta

Transform Hormone Feminizer Pills - Ladyboy Pueraria Sex Change Female Curvy [link]



2021. okt. 31. 03:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Az előző kérdésben még férfi akartál lenni, pszichiológust keress fel inkább a testképzavarod miatt.

[link]

Ez a tabletta egyértelműen kamu, rá sincs írva, mi van benne, az meg egyenesen nevetséges, hogy lecsökkenti a péniszméretet. Jó esetben nem lesz semmi hatása, rosszabb esetben mellékatásai lesznek, ha csakúgy elkezdesz orvosi előírás nélkül az internetről rendelt hülyeségeket beszedni. A csontokat az arcodban egészen biztosan nem fogja átrendezni, a melled és a segged se lesz tőle nagyobb (még akkor se, ha tényleg hormon van benne), azokon a plasztikai sebész tud segíteni, esetleg kezdj el seggre edzeni.

Sok modellnek van amúgy férfias arca, egy jó smink, frizura, jól megválasztott ruhák pedig csodát tudnak tenni.

2021. okt. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ferfi? Nem szeretnek ferfi lenni.


Igazából mindegy hogy mi van benne, csak hasson. Ha tudnam h a kutya kakitol noies lennek, hidd el azt gyujtenem az utcan.


Melleim vannak, csak csunyak. Fenekem is, viszont hip dipsem is van ami undorito. Es undorodok magamtól. Az osszes letezo testi hiba megtalálható rajtam.


Sajnalatos modon egy jo smink sem segit az arcomon. Olyan az arcom mint Mátyás királye az 1000resen..

Hidd el sok mindent próbáltam.


Nincs testkepzavarom, tisztán latom hogy rusnya vagyok. Es egy fikarcnyi nőiesség sincs a lélek tartó dobozon.

2021. okt. 31. 04:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy kamu a cucc. Ez olyan mint a nekünk szánt pénisznövelő tabletták. Ha működne akkor már az összes férfi egy taligába hajtogatva tolná maga előtt a farkát. Ne dobj ki pénzt ilyenekre, ez mind csak lehúzás amivel az önmagukkal elégedetlen emberekről akarnak legombolni némi lóvét. A marketingesek tudják hogy az emberek többsége bármennyi pénzt kifizetne a vágyott test eléréséért és kihasználják őket. Annyit tudsz tenni hogy esetleg edzéssel alakíthatsz a vonalaidon, a hip dipsen a mozgás segítene, meg talán ha elmennél egy profi sminkeshez az segíthetne megtalálni a stílusodat. Azt hogy a melleid szépek-e azon ne stresszeld magad, mi férfiak más szemmel látunk titeket mint ti magatokat. Amúgy nem minden a külső, a személyiségeddel is felkeltheted a férfiak figyelmét, én már jártam úgy hogy egy amúgy tényleg nem túl szerencsés alkatú nő teljesen megszépült, vonzóvá vált a szememben miután jobban megismertem,szerelmes lettem belé. A saját magadról alkotott véleményed ne gátoljon meg az ismerkedésben, merd magad megmutatni aztán úgyis lesz akinek te fogsz kelleni úgy ahogy vagy.
2021. okt. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#1

"a melled és a segged se lesz tőle nagyobb (még akkor se, ha tényleg hormon van benne),"

Ezt cáfolnám. A valós hormonkészítményektől megnő egy idő után a mellméret. Persze ez genetikafüggő, hogy kinek mekkorára. Mivel, hogy a hormonok beleszólnak a zsírlerakodásba, így átvariálhatja, hogy kinek hova mennyi kerül.



Kérdező, ha tényleg hormonokat szeretnél szedni akkor előbb szerezz legális úton 2 független szakvéleményt. Majd keress olyan orvost aki felírja a receptet a hormonokra.

Minden más módszer kockázatos fekete-ösvény.

2021. nov. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

A google szerint csak ideiglenesen nő meg minimálisan a terápia kezdetekor, és utána visszaáll, meg a készítmény szedése abbahagyásakor is, ami logikus, mert kulönben már mindenkinek ZS kosaras mellei lennének és csődbe mentek volna a plasztikai sebészek, plusz csomó mellékhatása van, a menopauzára szoktak ilyet felírni, majd megkeresem a cikket.

A transznemű nőknek se nő egyébként a végtelenségig, viccelődnek is vele, hogy minden férfinek van egy rejtett mellmérete, amit csak akkor tudnak meg, ha elkezdik a hormont szedni.

Abban meg majdnem biztos vagyok, hogy a kérdezőt pszichiáterhez utalnák be, ha elmenne az orvoshoz, hogy írjon fel neki hormont, mert csúnyának látja magát, a pszichiáter meg adna valami antidepresszánst.

2021. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

"A google szerint csak ideiglenesen nő meg minimálisan a terápia kezdetekor, és utána visszaáll"

Az úgy kicsit vicces is lenne ha a hormon szedése közben az oda rendeződött zsír csak úgy a semmitől elkezdene eltűnni egy idő után. Az más eset, ha fogyás történik sportolás vagy fogyókúra miatt.



"Abban meg majdnem biztos vagyok, hogy a kérdezőt pszichiáterhez utalnák be, ha elmenne az orvoshoz, hogy írjon fel neki hormont, mert csúnyának látja magát, a pszichiáter meg adna valami antidepresszánst."

Azt nem mondtam, hogy ezzel az indokkal menjen oda. Csak azt, hogy amennyiben transz és nem csak valami futóhóbort akkor 2 független szakvélemény kiállítása után van csak lehetősége megbízható hormonokhoz jutni.

2021. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kérdező nem transz, nőnek született, a másik kérdésében a férfivá operáltatás gondolatával játszott: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde.. de aztán ebben a kérdésben inkább a női hormon szedése mellett döntött.

Szakvéleményt arról nem fognak kiállítani, hogy tényleg túl kicsi a melle ami megnehezíti a mindennapi életét, hormont meg főleg nem fognak felírni.



Pont azt a cikket, amit akkor találtam most nem találom, de itt például azt írják, hogy

"Estrogen and progestin, the hormones found in birth control pills, often lead to an increase in breast size that generally reverses after a few cycles or when the woman goes off the pill. One reason the breasts become larger and feel engorged is because the hormones in the pill cause edema, or fluid retention."

[link]

Tehát ez szerint az ideiglenes növekedés csak a vizesedés miatt van, nem a zsírtól.



Itt pedig azt írják, hogy "The hormone estrogen, if taken in high enough doses, increases breast size by stimulating growth of breast tissue. However, it is not safe to use estrogen in this way because when breast cells are stimulated to grow, they are more likely to turn cancerous. A woman who took enough estrogen to enlarge her breasts would greatly increase her risk of breast cancer."

[link]

Tehát nagy dózisban stimulálhatja a mell növekedését, de nem biztonságos, mert könnyen rákos lehet.

2021. nov. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szakvéleményt arról nem fognak kiállítani, hogy tényleg túl kicsi a melle ami megnehezíti a mindennapi életét, hormont meg főleg nem fognak felírni."

Vélhetően ezt senki nem vitatta, hogy ilyen indokra ez történne.


"Tehát ez szerint az ideiglenes növekedés csak a vizesedés miatt van, nem a zsírtól."

Nem vagyok benne biztos, de a 'birth control pills' nem biztos, hogy ugyan az a készítmény amit transzoknak felírnak.



És utána néztél olyan cikkekben is ami kifejezetten a nemi transition-ra vonatkozik? Mert ezekben ahogy értelmezem cisznőkről írnak (biológiai nőkről). Az első linket pedig a fentebb idézett kifejezés miatt kétlem, hogy egy azon készítménytípusról van szó. Attól függetlenül, hogy hormon tartalmú.

2021. nov. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező még mindig nő, nőnek született és nem transz.


Az írás az ösztrogén tartalmú fogamzásgátlóban lévő ösztrogén hatásáról szól, ami mellnövekedést nem okoz, gondolom ebben nincs akkora mennyiség, a másik link meg a nagy dózisról szól, ami meg a mellrák kockázata miatt veszélyes.


Azt nem vitatom, hogy ha transz nők kezdenek ösztrogént szedni, akkor nekik nő tőle mellük, de az most nem releváns, mivel a kérdező még mindig nem transz.

2021. nov. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező még mindig nő, nőnek született és nem transz."

Nem kell hússzor leírni. És mitől vagy 100%-ra biztos benne, hogy milyen születési nemű, talán személyesen ismered? :) Én csak ezt az egy részét nem értem.



"Azt nem vitatom, hogy ha transz nők kezdenek ösztrogént szedni, akkor nekik nő tőle mellük, de az most nem releváns, mivel a kérdező még mindig nem transz."

Bocs, de hajnali valahánykor meg esnek a félreolvasások néha. Azt meg még mindig nem értem, hogy te honnan tudod a valós nemét.


Abban nem vitatkozok, hogy az esztétikai okok nem elegek bárminemű hormon receptre íratásához. Csak vázoltam a lehetőségeket azokra nézve akiknek tényleg szüksége lehet a szedésére. Mert biztos van olyan aki még csak most "bontogatja a szárnyait" és belefut ebbe a kérdésbe véletlen.

2021. nov. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!