Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt mar valakinek (ferfiaknak...

Volt mar valakinek (ferfiaknak) a Prolaktin (tejkepzö hormon) szinteje magasabb? E miatt csinaltak e agyi MR vizsgalatot? Es kezeltek e?

Figyelt kérdés
Prolaktin, hormon, mr, ct,
2015. aug. 17. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szevasz!


Nekem volt. 35 éves vagyok. Gyerek korom óta magas volt a tesztoszteron szintem erősen szőrös férfi vagyok.MR vizsgálatom volt a Raditeknél(magán hely) az urulógusom küldött el.Megállapították,hogy van egy velem született agyalapi mirigy túlműködésem és az okozza. Amikor nagyon fenn volt a prolaktinom akkor káprázott a szemem ill. éjszakánként ha felébredtem szédültem. Szedtem rá gyógyszert és rendeződött.Hány éves vagy? Sportolsz? Másodlagos nemi jellegek mennyire erősek? A magas prolaktin szint elsősorban a spermák életképességét befolyásolják ami gond lehet ha gyereket akarsz.Amúgy általában az átlagnál lényegesen férfiasabb külsőt eredményez.Ha van kérdésed írjál privátba nyugodtan. üdv.Zoltán

2015. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!